RAADIO ELMAR KOOSTATUD EESTI LUGUDE EDETABELI LIIDRID ON TAAS EWERT SUNDJA & SIPSIK

Ewert Sundja esitatud “Sipsiku laul” juhib teist nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit. Kokku on lugu veetnud esikümnes neli nädalat.

36-aastane Ewert Sundja kirjutas eduka animafilmi “Sipsik” muusika koos Liina Sumeraga ning “Sipsiku laul” on üks kuuest loost, mis linateoses kõlab. Laulusõnade autor on Leelo Tungal.

Eesti lugude edetabeli teiselt astmelt leiame folgitrio Trad.Attack! singli “Tehke ruumi!”, mis pärit bändi aprillis ilmavalgust nägevalt neljandalt albumilt “Make Your Move”. “Tehke ruumi!” räägib meheleminekuikka jõudnud naisest, kellele jagatakse õpetussõnu, kuidas olla perenaine ja abikaasa. Laulu sõnad ja meloodia pärinevad Saaremaalt Mustjalast ning on salvestatud 1961. aastal. Sõnad kõlavad Maria Koerti esituses. “See laul on inspireeritud pärimusest ja on oma kõlapildilt staadionikontserdile sobilik lugu,” ütlevad bändiliikmed ja lisavad, et tegemist on pop-rock looga, mis sobib nii raadiotesse kui tantsusaalidesse. 

Eelmise nädala hõbemedali omanik, ansambel Traffic langes oma aasta tagasi laulukirjutajate laagris valminud looga “Üks kord veel” kolmandaks. Võistlusel Eesti Laul 2020 viienda koha pälvinud pala autorid on Victor Crone, Fred Krieger, Vallo Kikas ja Stig Rästa ning loo muusikavideo, mida on YouTube’is vaadatud üle 291 000 korra, tegi Hindrek Maasik.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (21. märts):

1 (1) [4] Ewert Sundja “Sipsiku laul”
2 (3) [7] Trad. Attack! “Tehke ruumi!”
3 (2) [9] Traffic “Üks kord veel”
4 (6) [2] Karl-Erik Taukar “Kuule”
5 UUS [1] Uku Suviste “What Love Is”
6 (5) [13] REVALS “Kirjutan romaani”
7 (4) [4] Maria Stuart “Millest laulab lumi?”
8 UUS [1] Tanel Padar “Sinu aeg” 
9 (7) [6] Joyguns “Ainult sul”
10 (8) [3] Nedsaja Küla Bänd “Sõbraga koos”

Tabelist väljas: 1) Johanna Randmann “Tuul” (neli nädalat tabelis, parim positsioon: #4); 2) Carine Jessica “ctrl-alt-del” (1 kord tabelis, 10. kohal) 

Laulud, mis võivad tabeliga liituda järgmisel nädalal: 1) Alen Veziko “Helsingi tänavad”; 2) Regatt “Kohtumine”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 22. märtsil kell 17:00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.