PRODUTSENTIDE DUO LUMEVÄRV REMIKSIS TRAD.ATTACK!’I “TEHKE RUUMI!” VÕIMSAKS TANTSUHITIKS

Nii kodu- kui välismaal laineid lööv Trad.Attack! ning eelmise aasta suurima kodumaise raadiohiti “Milline päev” loojad, muusikaprodutsentide duo Lumevärv, lõid koostööna remiksi loole “Tehke ruumi!”.

“Meie viimane singel “Tehke ruumi!” on siiani meie edukaim lugu arvestades raadio mängitavust kindlal ajaperioodil. Tundub, et meie sümbioos popmuusikast ja Saaremaa rahvalaulust on inimestele korda läinud,” räägib bändi kitarrist Jalmar Vabarna. “Aga nagu meile kohane püüame ikka alati üllatada ning sedapuhku tegime ettepaneku remiksimiseks, et astuda julge samm ja viia folk klubidesse,” lisab Vabarna.

Kuna duo Lumevärv on just Eesti muusikale suunatud ettevõtmine, siis muusikalise koosluse ühe produtsendi Kermo Herti sõnul on Trad.Attack!’i remiksida väga suur rõõm. “Hea energia ja ideed tekkisid juba päris esimeste vokaalide kuulamisest, selles loos oli kohe miksimiseks vajalik olemas. Elektroonilises muusikas ei teki just tihti võimalust kasutada ehedat torupillimuusikat ja originaalseid etnosaunde,” rääkis Hert.

Lumevärv on uue kõlaga kodumaine pop-house muusika projekt, mille asutajaliikmeteks on muusikaprodutsendid Margus Piik ja Kermo Hert. Lumevärv alustas tegevust 2018. aasta suvel.

Lugu erinevates striimingu platvormides.

Trad.Attack!’i neljas täispikk album “Make Your Move” ilmub 17. aprillil 2020 koostöös plaadifirmaga Made In Baltics. Piletid 23. mail Saku Suurhallis toimuvale 360-kraadi produktsiooniga esitluskontserdile on müügil Ticketeris.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.