VAATA, KUIDAS VALMIS TRAD.ATTACK!’I MUUSIKAVIDEO “TEHKE RUUMI!”

Trad.Attack! avaldas veebruaris singli “Tehke ruumi!”, mis on pärit bändi aprillis ilmavalgust nägevalt albumilt “Make Your Move”. Nüüd saab YouTube’is vaadata videot loo muusikavideo tegemisest.

Muusikavideo kandvates osades on lisaks Trad.Attack!’i liikmetele näitlejad Kärt Tammjärv ja Marje Metsur. Video filmimiseks toodi stuudiosse muuhulgas viis tonni mulda, režissöör on Janar Aronija ja operaator Martin Venela.

“Video on tugevaks kontrastiks laulu helgusele, rääkides õudusfilmi sugemetega loo kütkeist vabanemisest. Kui raske võib olla senistest harjumustest välja tulemine ja kui vabastav võib see olla kui kogu “õudus” läbi teha,” selgitas video lugu režissöör Janar Aronija. “Mul on hea meel, et sain sellesse psühhedeelsesse tükki ka bändiliikmed sisse pookida”.

Vaata, kuidas muusikavideo sündis: 

Juba loetud päevade pärast, 13. märtsil ilmub loo “Tehke ruumi!” remiks, mille tegi uue kõlaga kodumaine pop-house muusika projekt Lumevärv, mille moodustavad muusikaprodutsendid Margus Piik ja Kermo Hert. Nemad olid ka INGA eelmise aasta hiti “Milline päev” taga.

Trad.Attack!-i neljas album “Make Your Move” tuleb müügile 17. aprillil ja sellel leidub 11 lugu:

 1. Rikas sittus
 2. Pass-pass
 3. Vanamees
 4. Tehke ruumi!
 5. Saada vihma
 6. Miks te ei laula?
 7. Kus mu süda on… 
 8. Armasta mind (feat. Vaiko Eplik)
 9. Haned-luiged
 10. Varesele valu
 11. Siberi unelaul

Helikandjat saab eeltellida siit.

Ja veel: 23. mail annab ansambel Trad.Attack! suurejoonelise kontserdi Saku Suurhallis. Ainult selleks õhtuks valminud show tuuakse rahvani unikaalsel 360-kraadisel laval. Pääsmed on müügil Ticketeris.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.