RAADIO ELMAR EDETABELIT VALITSEB ANSAMBLI TRAFFIC LUGU “ÜKS KORD VEEL”

Foto: Jake Farra

Järgmisel laupäeval, 29. veebruaril toimub Saku Suurhallis konkursi Eesti Laul 2020 suurejooneline finaal, kus kümnendana esineb ansambel Traffic, looga “Üks kord veel”. Juba teist nädalat järjest valitseb see laul raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit. 

Singli “Üks kord veel” autorid on Victor Crone, Fred Krieger, Vallo Kikas ja Stig Rästa ning loo muusikavideo, mida on YouTube’is vaadatud üle 147 000 korra, tegi Hindrek Maasik.

“Lugu sündis umbes aasta tagasi, kui korraldasime Trafficule eraldi lugude kirjutamise laagri. See ei olnud Eesti Laulu jaoks. Pigem lihtsalt tegime portsu lugusid, et oleks, mille vahel valida,” on kommenteerinud bändi solist Silver Laas.

Elmari pingerivi teisele astmele tuhises oma üheksandal tabelinädalal kantri-rokk okteti REVALS pala “Kirjutan romaani”, mis samuti Eesti Laulul võistlustules oli, kuid mis kahjuks finaali ei pääsenud. 

Kolmandana möllab Eesti lugude edetabelis folktrio Trad.Attack!, oma 17. aprillil ilmuva albumi “Make Your Move” teise singliga “Tehke ruumi!”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (22. veebruar):

1 (1) [5] Traffic “Üks kord veel”
2 (3) [9] REVALS “Kirjutan romaani”
3 (4) [3] Trad.Attack! “Tehke ruumi!”
4 (2) [4] Birgit “Sinuga”
5 (9) [2] Joyguns “Ainult sul”
6 UUS [1] Johanna Randmann “Tuul”
7 (7) [14] Trad.Attack! “Pass-pass”
8 (6) [11] Laura Põldvere & Koit Toome “Segamini maailm”
9 (5) [6] Synne Valtri Band “Teemant”
10 (10) [2] Puuluup “Käpapuu”

Edetabelist väljas: Mari Kalkun & VHK Keelpilliorkester “Sata-sata!” (12 nädalat tabelis, parim positsioon: #2).

Võimalikud uued tulijad järgmiseks Eesti lugude edetabeliks: 1) Maria Stuart “Millest laulab lumi?”; 2) Ewert Sundja “Sipsiku laul”.

Kui vanemaid tabeleid piiluda, siis täpselt aasta tagasi säras Elmaris esinumbrina Terminaatori singel “Loomade farm”, kahe aasta eest Trad.Attack!-i “Kabala” ning aastal 2017 Grete Paia esitatud “Öö meid saadab veel”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.