
Armastatud laulja Jaak Joala (1950-2014) üheksas, lausa 29 laulu sisaldav kogumikplaat “Arm mu ainus aare” juhib kolmandat nädalat järjest Apollo poeketi helikandjate müügitabelit.
“Arm mu ainus aare” tuli müügile novembri keskel ning sellel leiduvad näiteks sellised lood nagu “Minu rõõmud”, “Narr”, “Vana tramm”, “See on nii hea”, “Koduvärav” ja teised. Plaadi koostas – nagu ka kõik eelmised Joala kogumikud – Olavi Pihlamägi ning laulud masterdas helilooja ja muusikaprodutsent Glen Pilvre.
Täpselt nii nagu eelmisel nädalal, varitseb ka nüüd Apollo TOP 15-nes Joala järel teisel positsioonil Toomas Anni kolmikplaat “Eesti Kullafond”, mida esitletakse järgmisel teisipäeval, 10. detsembril kell 19 Kaja Kultuurikeskuses.
Auväärne kolmas koht kuulub seekord topeltplaadile “Talveaja rõõmulaulud”, millel Eesti Raadio Laste Laulustuudio lapsed laulavad talvest ja jõuludest. Lood on salvestatud aastatel 1997-2011 ning plaadikarbis on kaks CD-d. Ühele on salvestatud laulud, teisel on kaasa laulmiseks vaid fonogrammid.
Seekord maandus 15 müüduma helikandja sekka mitmeid talve- ja jõuluplaate ja tõenäoliselt lisandub neid lähinädalatel edetabelisse veelgi!
Apollo TOP 15 (6. detsember):
1 Jaak Joala – Arm mu ainus aare
2 Toomas Anni – Eesti Kullafond (3CD)
3 Eesti Raadio Laste Laulustuudio – Talveaja rõõmulaulud (2CD)
4 Amor Trio – Amor Trio
5 Laulu- ja tantsupidu “Minu arm” 2019 USB pulk
6 Margarita ja lapsed – Jõulurahu sinu kodusse
7 Erinevad esitajad – Läbi lume sahiseva…
8 Coldplay – Everyday Life
9 Robbie Williams – The Christmas Present
10 Tõnu Aav – Onu Remuse jutte 1
11 Pets ja Korsten – Jõululori
12 Soov – Jõulualbum
13 Modern Fox – Eesti Kullafond (3CD)
14 Põhja Konn – Hetk. InSpereeritud Tüürist (2LP)
15 Leonard Cohen – Thanks For The Dance
Edetabel on koostatud Apollo poodide müügitulemuste põhjal ajavahemikul 29. november – 5. detsember.