PÕHJA-TALLINNA UUES SINGLIS TEEB KAASA STAARIDE ARMEE

Popisugemetega hiphopansambel Põhja-Tallinn tuli üle pika aja välja uue singliga, mis kannab nime “Las meile jääda” ja milles teevad kaasa mitmed nimekad kodumaised lauljad.

Põhja-Tallinna ahjusoojas loos on külalistena kaasategevad Anne Veski, Pearu Paulus, Merlyn Uusküla, Uku Suviste, Uudo Sepp, Krislin Sallo ja Tobias Rosentau.

Värsket üllitist saab esialgu kuulata ainult Spotifyst, kuid selle kuu lõpus või detsembri alguses avalikustatakse ka loo muusikavideo. 

Hiljuti kirjutasime, et muusik Jaan Sööt annab detsembris kolmel korral koos Põhja-Tallinnaga ühiseid akustilisi jõulukontserte. Igas linnas ühineb artistidega ka kohalik lastekoor. Kaarli kiriku kontserdil esinevad Katre Jaani laululapsed, Tartus Peetri kirikus laulustuudio Laulupesa ning Viljandi Pärimusmuusika Aidas Valli laululapsed. Esitamisele tuleb artistide loomingu paremik ning spetsiaalselt selleks kontserdiks kohandatud laulud. Kontserdid toimuvad: 14.12 Kaarli kirik, 18.12 Peetri kirik ning 21.12 Viljandi Pärimusmuusika Ait. Pääsmed müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.