ILMUS STEFANI KOLMAS SINGEL “WE’LL BE FINE”

Täna, 8. novembril ilmus Stefani kolmas singel “We’ll Be Fine”.

“We’ll Be Fine” on järg Stefani teisele singlile “Better Days”, mis osutus suve mängitumaks Eesti looks raadiojaamades. Lugu on alates tänasest kuulatav kõikides digikanalites ning YouTube’is saab vaadata animeeritud sõnadega lüürikavideot, mille autoriks on Josh Twist. Videoklipi peategelaseks on Stefani suur lemmik ja kaaslane Panda.

Stefani ja Karl-Ander Reismanni koostööna sündinud “We’ll Be Fine” on kergelt kantriliku astumisega poplugu, mille sõnumiks on Stefanile loomuomane ning siiras soov, et meil kõigil ikka koos oleks parem tulevik ja suur tahtmine maailma paremaks muuta.

Täna, 8. novembril esineb Stefan T1 keskuse sünnipäeval, algusega kell 19:00.

Soolokarjääri alustas Stefan alles eelmise aasta lõpus kui ta osales endakirjutatud looga “Without You” Eesti Laulul ning tuli seal kolme parema hulka. Sellega kordas Stefan oma aasta varasemat tulemust kui ta Vajé kooseisus Eesti Laulul samuti kolmandaks tuli.

Suvel ilmus Stefanil teine soolosingel “Better Days”, mis on kirjutatud koos kahe noore inglise laulukirjutajaga ja sellest sai käesoleva suve Eesti raadiojaamade kõige mängitum kodumaine lugu. Lähiajal on oodata esimese EP ilmumist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.