KAADRITAGUNE VIDEO PALJASTAB, KUIDAS SAI PURKI NUBLU JA GAMEBOY TETRISE “FÜR OKSANA” MUUSIKAVIDEO

Räppar nublu avaldas täna, 30. oktoobril enda YouTube’i kanalil kaadritaguse video “für Oksana” muusikavideo filmimisest. Pea 7 minuti pikkuses klipis näeb värvikaid seiku viiepäevasest võtteperioodist, kaadritagusest tööst ja melust ning eksklusiivset materjali, mis täna esmakordselt avalikkuse ette jõuab.

“für Oksana” muusikavideol on tänaseks ainuüksi YouTube’i keskkonnas 2,9 miljonit vaatamist. “See on väga suur ime, et üht eesti muusikavideot YouTube’is nii palju kordi vaadatud on. Ma isegi ei saa aru kuidas see võimalik on!” sõnab “für Oksana” režissöör Marta Vaarik. “Nublik (nublu – toim.) on imeline inimene ja mul on siiralt hea meel, et sain temaga tänu sellele projektile tuttavaks. Ajad on muutunud, tegemist on moodsa aja Juhan Liiviga. Noored on nii targad! Nagu mu isa (Andrus Vaarik – toim.) ütleb: “Raugad on hukas!”.”

Vaariku sõnul on kaadritaguse video kõige naljakam stseen Oksana (Karin Nahkur) ja Mama (Anu Saagim) voodistseen, mille kõrval vanaema rahustuseks viiulit mängib. “Ja see ei olnud ette kavatsetud vaid sündis kõik kohapeal,” täpsustab režissööri debüüdi teinud Vaarik. “Imesid juhtus ka. Näiteks toodi meile albiinohobune Roosi ja Oksana osatäitja Karin, kes polnud kunagi varem hobuse seljas istunud, naeratas mulle imekaunilt kaamerasse samal ajal kui hobune ebatasasel pinnal kooberdas. Megaepic!” Teise näitena toob Vaarik esile toa, kus gameboy tetris räpib. “Selles toas ei liigutanud ma mitte ühtegi asja ja see, et me seda seal üldse filmisime on ka täielik juhus! Peremees lubas kiiresti ära filmida enne kui naine kohale jõuab. Meil oli aega täpselt 10 minutit!”

Marta Vaariku sõnul valdab teda kaadritagust videot vaadates suur äratundmine ja südames on uhke tunne. “Õnnel on kunsti juures väga suur roll, aga õnneks ma olen õnnesärgis sündinud, sest mind hoiti kaisus! Siinkohal võikski kõikidele vanematele südamele panna, et võtke oma lapsed kaissu ning kasvatame uue ja ilusa põlvkonna, kes on empaatiline ja täis enesearmastust.”

Räppar nublu järgmine ülesastumine toimub 30. novembril Tartu Kammivabrikus, kus muusik ühes NOËPiga lavalaudu jagab. Lisainfot kontserdi kohta leiab Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.