2 QUICK START JAGAB VESTLUSÕHTUL LUGUSID ANSAMBLI 27 TEGUTSEMISAASTAST

Ansambel 2 Quick Start karjääri alguses (pressifoto)

Kolmapäeva, 30. oktoobri õhtul astuvad Maarjamäe lossi tallihoones publiku ette Pearu Paulus, Alar Kotkas ja Ilmar Laisaar, et Eesti muusika kuulsuste koja kohtumisõhtul ansambli 2 Quick Start telgitaguseid avada.

Aastal 1992 Eesti popmuusikamaailma sisenenud lääneliku kõlaga ansambel muutus kiiresti ülipopulaarseks ja tõi suvetuuridele massiliselt kuulajaid. Esimesed hitid olid “Naerata” ja “Neiu mustas kleidis”, mis kõlavad 2 Quick Starti kontsertidel tänaseni.

Legendaarne trio Paulus-Laisaar-Kotkas on kirjutanud muusikat ka paljudele teistele artistidele. Nende sulest on ilmunud Eurovisiooni lauluvõistlusel hea tulemuse teinud ja rahvusvahelise edu saavutanud lood “Once in a Lifetime” ja “Runaway”.

2 Quick Start sai hiljuti auhinna panuse eest Eesti muusikasse. Avalikkuse ees tagasihoidlikku joont hoidnud ja pigem muusikakeeles rääkinud hitimeistrid jutustavad kohtumisõhtul lugusid ansambli 27 tegutsemisaastast, hulludest 1990ndatest, suvetuuridest, lugude kirjutamisest ja paljust muust.

2 Quick Start astub Maarjamäe lossi tallihoones publiku ette 30. oktoobril kell 19.00, õhtut juhib Sten Teppan. Piletid müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.