PÚR MÚDD ESITLES ARHITEKTUURIMUUSEUMIS OMA UUT SINGLIT “SMILE”

Kolmapäeval, 2. oktoobril toimus Eesti Arhitektuurimuuseumis Púr Múddi uue singli “Smile” ja Calvin Kleini sügis-talvise kollektsiooni eksklusiivne esitluspidu, kus tuli Eesti elektroonilise duo 4. oktoobril ilmuv lugu esmaesitlusele koos UK laulja Daniel Pearce’iga.

Koostöös Denim Dream’iga toimus 2. oktoobril Púr Múddi ja Calvin Kleini eksklusiivne esitluspidu, kus sai esmakordselt liveesituses kuulda elektroonilise duo uut singlit “Smile” ning silmailu pakkus Calvin Klein oma uue sügis-talvise kollektsiooniga. Mõnusate jookidega kostitasid külalisi Crafter’s Gin, Re-Crafter’s tervisejook ja Vitamin Well.

Uue loo esitluseks oli Inglismaalt kohale tulnud ka Daniel Pearce ehk DTale, kes on Púr Múddi ilmuva singli “Smile” vokalist. Lisaks teab avalikkus Daniel Pearce’i kui Sigma loo “Nobody to Love” lauljat.

Púr Múddi uus singel “Smile” ilmub juba homme, 4. oktoobril Armin van Buureni plaadifirma Armada Musicu alt. Koosseisu tegemistel saad silma peal hoida Facebooki ja Instagrami vahendusel.

Salvesta lugu juba SIIT ja ole homme esimene, kes seda kuuleb!

Vaata fotosid singli “Smile” esitlusest (autorid Külli Rummel ja Lilika Võsu):

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.