EESTI LAULU KORRALDAJAD ÕRRITAVAD: 2020. AASTA KONKURSI SAATEJUHID ON VALITUD JA PROMOKLIPID FILMITUD!

Eesti Laul 2020 ametlikule Instagrami kontole lisati täna, 24. septembril aastate jooksul võistlust vedanud saatejuhtide galerii ning kommentaaridesse paluti kirjutada, kes võiksid juhtida 2020. aasta konkurssi. Tõsi, saatejuhid on juba valitud, sest galerii juurde lisati ka lause: “Eile pildistasime ja filmisime reklaamide tarbeks seekordseid saatejuhte.”

Kes Eesti Laul 2020 konkurssi juhivad, pole praegu veel avalikustatud. Samuti pole teada kus toimuvad 13. ja 15. veebruaril konkursi poolfinaalid, aga sellekohane info peaks selguma nädala jooksul.

Võistluse finaali asukoht on kindel – see toimub taaskord Saku Suurhallis ja seda üsna erilisel kuupäeval, 29. veebruaril 2020. Piletid on Piletilevis juba kolm nädalat müügil olnud ning nagu ikka, sõidab konkursi võitja Eestit esindama Eurovisiooni lauluvõistlusele, mis toimub maikuus Hollandi linnas Rotterdamis.

Eesti Laul 2020 võistluslugude esitamine avati 1. septembril ja neid saab esitada kuni 6. novembrini aadressil www.eestilaul.ee. Samalt aadressilt leiab ka võistluse täismahus reglemendi ja kogu osalemiseks vajaliku informatsiooni. 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.