📸 FOTOD: ELINA BORN & STIG RÄSTA RÕÕMUSTASID KONTSERDIGA KRISTIINE ELANIKKE JA LINNAOSA KÜLALISI

Septembri esimesel päeval peeti Kristiine linnaosas Löwenruh’ pargis Kuninganna Kristina päeva ja Kristiine sĂĽgislaata, kus jagus tegevusi kogu perele, alustades batuutidel hĂĽppamisega ning lõpetades 100 kilogrammi kaaluva tordi söömisega. Ăśrituse peaesinejateks olid armastatud artistid Elina Born ja Stig Rästa.

Kuninganna Kristina päeva on Kristiines tähistatud juba 15 aastat. “Kuna ajalooliselt on Kristiine linnaosana tegemist Kristiine heinamaade ja suvemõisate paiknemisalaga, mida nimetati Christinenthaliks ja nimi on antud Vaasade dĂĽnastiasse kuulunud Rootsi kuninganna Kristiina järgi, kelle valitsemisajal mõõdeti see maa-ala linnakodanike omandatavateks osadeks, siis peame oluliseks selle ĂĽritusega oma kodukandi ajalugu väärtustada,” rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ĂĽrituse tausta kohta.

Vaata fotosid Elina Borni ja Stig Rästa kontserdist Löwenruh’ pargis (kui avad galerii, siis saad seal edasi liikuda pildi vasakul ja paremal ääres olevate noolekeste abil või pane pildi all, vasakus servas asuvale ▶️ nupule vajutades käima slaidishow. Foto pealkirja vaatamiseks klikka märgile “i”, fotode nägemiseks täisekraanil klikka all keskel Fullscreen nuppu):

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.