📾 FOTOD: ELINA BORN & STIG RÄSTA RÕÕMUSTASID KONTSERDIGA KRISTIINE ELANIKKE JA LINNAOSA KÜLALISI

Septembri esimesel pĂ€eval peeti Kristiine linnaosas Löwenruh’ pargis Kuninganna Kristina pĂ€eva ja Kristiine sĂŒgislaata, kus jagus tegevusi kogu perele, alustades batuutidel hĂŒppamisega ning lĂ”petades 100 kilogrammi kaaluva tordi söömisega. Ürituse peaesinejateks olid armastatud artistid Elina Born ja Stig RĂ€sta.

Kuninganna Kristina pĂ€eva on Kristiines tĂ€histatud juba 15 aastat. “Kuna ajalooliselt on Kristiine linnaosana tegemist Kristiine heinamaade ja suvemĂ”isate paiknemisalaga, mida nimetati Christinenthaliks ja nimi on antud Vaasade dĂŒnastiasse kuulunud Rootsi kuninganna Kristiina jĂ€rgi, kelle valitsemisajal mÔÔdeti see maa-ala linnakodanike omandatavateks osadeks, siis peame oluliseks selle ĂŒritusega oma kodukandi ajalugu vÀÀrtustada,” rÀÀkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ĂŒrituse tausta kohta.

Vaata fotosid Elina Borni ja Stig RĂ€sta kontserdist Löwenruh’ pargis (kui avad galerii, siis saad seal edasi liikuda pildi vasakul ja paremal ÀÀres olevate noolekeste abil vĂ”i pane pildi all, vasakus servas asuvale ▶ nupule vajutades kĂ€ima slaidishow. Foto pealkirja vaatamiseks klikka mĂ€rgile “i”, fotode nĂ€gemiseks tĂ€isekraanil klikka all keskel Fullscreen nuppu):

Lisa kommentaar

See lehekĂŒlg kasutab Akismet'i rĂ€mpsposti tĂ”kestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.