KANAL 2 MUUSIKATABEL EESTI TOP 10: NUBLU VÕTTIS JUHTIMISE ÜLE

Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” edetabelis Eesti TOP 10 on toimunud muutused – nädalaga tõusis liidrikohale mõminaräppari nublu ja Gameboy Tetrise ühine singel “für Oksana”, mis hetkel ka MuusikaPlaneedi lugejate koostatud pingereas esinumbriks.

“Suvereporteri” musatabeli teisel positsioonil asub nüüd Grete Paia esitatud “Kinni mind püüda saa” ja kolmandal rallisõitjast Ott Tänakust tehtud laul, mis eelmisel nädalal uuena võidurõõmu maitses.

Sel korral pääses ainsa uue tulijana edasipääsevasse TOP 7-sse Elina Borni värske pala “Kordumatu”, mis alustab tabeliteed neljandalt realt. Lugu sündis tänavu juunis toimunud Universal Musicu laulukirjutamislaagris ning selle muusika autoriteks on Elina Born, Gevin Niglas, Karl Killing, Kristel Aaslaid ja Kim Wennerström, kes oli ka loo produtsent. “Kordumatu” sõnad sündisid Elina Borni ja Kristel Aaslaiu sulest.

Kanal 2 saate “Suvereporter” edetabel Eesti TOP 10 (23. august):

1 (3) [2] nublu x Gameboy Tetris “für Oksana”
2 (4) [9] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”
3 (1) [2] “Ott Tänak – The Song”
4 UUS [1] Elina Born “Kordumatu”
5 (2) [4] NOËP feat. Chinchilla “fk this up”
6 (6) [4] Puuluup “Kasekesed”
7 (5) [8] Liis Mäesalu ja Tarvo Valm “Tule nüüd”

8 (7) [9] German “Kuum”
9 UUS [1] Rita Liiver “Suveafäär”
10 UUS [1] Artjom Savitski x Zelfy “Kirsipilved”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord sööstavad võistlustulle:

  • Pedigree “One Of Us Is Next”
  • Synne Valtri Band “Jälle siin”
  • Eutanasiyah “Kopp ees”

Hääletada saab siin.

Täpselt aasta tagasi oli Eesti TOP 10-ne liider Elina Borni & Jüri Pootsmanni duett “Jagatud saladus”, aastal 2017 Grete Paia “Wasted Youth” ja kolme aasta eest Getter Jaani, Grete Paia & Uku Suviste ühine hitt “Teemant”. Sellest viimasest, 2016. aasta tabelist võiks aga kuulata seitsmendale kohale platseerunud Trafficu lugu “Natukene veel”, mille autorid on Stig Rästa, Kristjan Vardja ja Silver Laas:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.