EESTI ALBUMITABEL: KADRI VOORAND LANGES TIPUST, ANSAMBEL THE SWINGERS TÕUSIS TUBLISTI ÜLESPOOLE

Eesti albumitabeli uueks liidriks on äsja müügile jõudnud XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” USB pulk, mis sisaldab tantsupeo etendust, rahvamuusikapidu, laulupeo avakontserti “Õpetajale“, laulupeo teise päeva kontserti ning laulu- ja tantsupeo teatmikku.

Müügitabeli teisele positsioonile platseerus kümme aastat tegutsenud ansambli The Swingers värske samanimeline helikandja, kuhu on mahutatud viisteist laulu, nende seas sel aastal Eesti Laulu finaali jõudnud “High Heels in the Neighbourhood”, aktuaalne singel “Meie Siesta” ja välismaise hittloo “Despacito” kaver. Kollektiivi debüütplaat alustas tabeliteed nädal tagasi kohalt #5, nii et liigutud on tublid kolm kohta ülespoole.  

Eelmise nädala esinumber, kokku neljal korral pingerivi tippu jõudnud Kadri Voorandi roosa CD “In Duo With Mihkel Mälgand” paikneb nüüd kolmandal tabelireal.

Kümne parema sekka jõudis seekord neli taastulijat, neist kaks on filmide heliribad – #6 linateosele “A Star Is Born” ja #8 filmile “Bohemian Rhapsody”. Lisaks neile platseerus üheksandaks Andre Maakeri plaat “Meie laulu pidu”, kus on seaded tuntud laulupeoviisidest akustilisel kitarril ja kümnendaks hiljuti uue loo “Esmaspäeval Antsla jaamas” välja andnud ansambli Nedsaja Küla Bänd album “Paksu metsa vahel”.

Eesti albumitabel (20. august):

1 UUS Laulu- ja tantsupidu “Minu arm” 2019 USB pulk
2 (5) The Swingers “The Swingers”
3 (1) Kadri Voorand “In Duo With Mihkel Mälgand”
4 (3) Ed Sheeran “No.6 Collaborations Project”
5 (2) Andrea Bocelli “Sì”
6 TAAS Soundtrack – “A Star Is Born”
7 (9) Rammstein “Rammstein”
8 TAAS Soundtrack – Queen “Bohemian Rhapsody”
9 TAAS Andre Maaker “Meie laulu pidu”
10 TAAS Nedsaja Küla Bänd “Paksu metsa vahel”

Sulgudes positsioon eelmisel korral

Edetabelit aitavad MuusikaPlaneedil kokku panna Tallinna poed Terminal ja Biit Me Record Store ning üle-eestiline Apollo poodide kett.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.