VÕIMSAD SOUL-R&B NAISVOKALISTID ANETT JA YASMYN ESINEVAD SEL REEDEL FOTOGRAFISKAS TOIMUVAL KONTSERTPEOL ILUS TIKS

ANETT ja YASMYN

Sel reedel, 16. augustil pühitsetakse vastavatud Fotografiska galeriis soulmuusikat nii plaadimängijatel kui ka kontsertide formaadis.

Aastaid üritustesarja TIKS korraldanud, on helilooja-produtsent Sander Mölder ja DJ-promootor Peeter Ehala tänaseks laienenud edukaks plaadifirmaks TIKS Rekords. Plaadifirmana antakse välja teiste seas EiKi ja Sander Mölderi loomingut, kusjuures Mölderi “TIKS 068“ album pärjati selleaastasel Eesti Muusikaauhindade gaalal Aasta Debüütalbumi ja Aasta Elektroonikaalbumi tiitliga. Koostööd on tehtud ka teiste artistidega nagu näiteks NOËP, kellega ühiselt valminud lood “San Francisco” ja “Muhu Girl” on mõlemad püsivalt trooninud Eesti digitaalse muusikaedetabeli tippu.

TIKS ühineb selleks õhtuks mitmete soulikeskset muusikaarmastust jagavate DJdega. Duo Ilus Hetk alla koondunud DJd Girti Suun ja Liisi Voolaid, kes on tänaseks koos muusikat mänginud üle viie aasta, ning Joshua Stephenz aka muusik Carl Tuulik, kes teeb enne kontserte spetsiaalse seti. Öö läbi stiilipuhast ja ka galeriile kohaselt hoolikalt kureeritud muusikavalikut nii DJ puldis kui ka laval.

Pop-soul laulja-laulukirjutaja ANETT esitleb just reedeõhtusel kontserdil esmakordselt enda peagi ilmuvat uut singlit “Get By”. Ka astub lavale põhjendatult kiire ja kõrge lennuga kohalik R&B artist YASMYN, kel äsja ilmunud muusikavideo loole “Psycho Bitch”, esitades samuti enda uut muusikat. Mõlemil naisel ilmus sel kevadel ka debüütalbum, kinnitades nad julgelt ja oma isikupäraste sõnumitega kohalikule muusikaareenile.

Lisaks kontsertpeole on võimalik samal õhtul külastada Fotografiska näituseid ja osaleda Jimmy Nelsoni öötuuril.

Lisainfo ja piletid Ticketerist

ILUS TIKS Fotografiskas ajakava:

Ürituse algus – 22:00
Joshua Stephenz DJ-set – 23:00
ANETT LIVE – 00:00
YASMYN LIVE – 01:00
DJ-d

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.