EESTI OMA BROADWAY – ÜLIMENUKAS MUUSIKAL “SOFIA” TULEB TAAS

Eesti Noorte Muusikaliteater toob augustis taas lavale eelmisel hooajal kultust kogunud muusikali “Sofia”. Vanemuise solisti Kärt Antoni ning noore muusikalilavastaja Kaarel Orumägi originaalteos pannakse Türil lavale vaid viie tööka päevaga.

Peaosatäitja ja laulja Ketter Orava kõrval on rollides ka superstaarisaatest tuntuks saanud Jaagup Tuisk ja Hele-Mai Mängel ning paljud teised. Muusikal toob lühikeseks perioodiks kokku ligi 50 andekat noort lauljat, näitlejat ja tantsijat Eesti erinevast paigust. Esmakordselt näeb kodumaa muusikalilaval ka hiljuti maineka Hollywoodi filmi- ja teatrikooli lõpetanud Artur Rehi.

Glamuurse Hollywoodi elu võlu ja valu piire muusikal just kompabki. Väikelinnast pärit Sofia suurim soov on astuda ükskord maailmakuulsate lauljate kombel punasele vaibale. Ootamatult kiirelt leiab Sofia end showbusinessi säravalt karussellilt, kus esmamulje võib mõrkjalt petlik olla. Kes kellele hammast ihub? Kes kellega käib? Milliseid valikuid peab Sofia tegema ning mis on elu mõte?

Muusikal etendub Türi Kultuurikeskuses 8.-11. ja 22.-25. augustil.

Eesti Noorte Muusikaliteatri muusikal “Sofia”:

Helilooja, libreto autor, lavastaja ja kunstnik: Kaarel Orumägi
Helilooja ja muusikajuht: Kärt Anton
Koreograaf: Marie Loviise Mänd

Osades: Ketter Orav, Lisette Taube, Hele-Mai Mängel, Johanna-Elise Kabel, Kaia-Liisa Kesler, Linda Ellen Toom, Maria Valk, Kauro Tafitšuk, Gevin Niglas, Marju Anvelt, Artur Rehi, Janet Vavilov, Jaagup Tuisk (22.08-25.08) või Mauri Liiv (08.08-11.08), Loora-Eliise Kaarelson, Emma Sepp, Mark Oja või Kaarel Orumägi (22.08), Maria Helena Seppik, Ida-Lill Põllu, Annely Erm, Tarmo Hints, Johanna Eendra, Herta Soro, Astrid Näälik, Elisabeth Tiffany Lepik, Britt-Kathleen Mere, Elis Reis, Simona Victoria Vool, Elis Tallmeister, Marian Lukka, Karoliina Lepik, Triin Pirso, Greete Paaskivi, Richard Sepajõe, Kristjan Orumägi, Mattias Orgmets, Keijo-Johann Norden, Raimond Vool, Jarek Lippur, Johannes Martin Saar, Kristjan Kallas, Karl Mattias Pärloja ja Villem Kreem.

Muusikal “Sofia” esietendus 11. augustil 2018 Türi Kultuurikeskuses.

Sündmuse koduleht: https://www.noortemuusikaliteater.ee/

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.