COMBICHRIST (USA) JUBA TÄNA KLUBIS TAPPER

USA muskliga elektroonika bänd Combichrist esitleb juba täna, 26. juulil oma uut albumit “One Fire” klubis Tapper. Eesti publikule hästi tuttav Combichrist on Tallinnas andnud neli võimast kontserti peaesinejana ning lisaks korra Rammsteini erikülalisena. Energiast pakatav lavashow on see, mida kõik teavad Combichristilt oodata.

Uksed kontserdile avatakse kell 19.00. Erikülalistena astuvad üles kodumaine Freakangel ja Rave The Reqviem Rootsist, vastavalt kell 20.00 ja 20.50. Õhtu peakülaline Combichrist astub lavale kell 22.00.

Combichrist alustas aastal 2003 ning sidus kokku asutajaliikme Andy LaPlegua hardcore mineviku ning elektroonilise oleviku, andes tuleviku erakordsele muusikalisele koletisele. Maailmakuulsus saabus mängule “Devil May Cry” kirjutatud soundtrackiga, mis ilmus albumina “No Redemption”. Tänaseks üheksa täispikka albumit välja andnud Combichrist on leidnud oma koha nii Billboardi tantsumusa TOP 10 singlite edetabelis kui ka erinevate riikide albumimüügi edetabelites, edukaimana Saksamaal.

Soodsamad erikujundusega piletid on müügil Tallinnas kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Tartus klubis Underground (Küütri 7). Veebis on piletid saadaval Ticketeris.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.