INDIE-DUO THINK TWICE AVALDAS MUUSIKAVIDEO LOOLE “BITTERSWEET”

Maikuus oma esiksingli avaldanud kahemehebänd think twice on tänaseks jõudnud debüütmuusikavideoni ning seda loole “Bittersweet”. Rulataja Meelis Ermi osalusel Võnnu keskkoolis ning Tartu tänavatel filmitud video eesmärgiks on motiveerida inimesi hetkes elama.

Bändi sõnul tuntakse juba noortena, kuidas piltlikult öeldes on kogu aeg tamp peal ning aega iseendale on üha raskem leida. “Tahame, et inimesed leiaksid tänu sellele loole ja muusikavideole endas jõu mugavustsoonist välja rabeleda,” rääkis bändi kitarrist Henri Roht. “Loodame, et meie visuaalsed lahendused suudavad mõeldut edasi kanda ning inimesed võtavad vedu,” lisas trummar Ako Lehemets, kes seisab ka video režii taga.

Lisaks muusikavideole on bänd teinud veel ühe sammu maailma vallutamisele lähemale. Nimelt osaletakse tänavu oktoobris ka Noortebändi konkursil ning loodetakse vabariigi tähtsamail noorte bändide lahingul edukalt esineda. “See, et saime eelvoorudesse, on meie jaoks võit,” rääkis bändi trummar Ako Lehemets. “Kõik muu on juba boonus,” lisas ta.

Muusikavideo tehnilise teostuse taga seisab Viljandi loovkogukond VLND. Video operaatoriks ja monteerijaks on Kevin Kohjus, režii eest vastutas think twice’i trummar Ako Lehemets.

Ansambel think twice on Viljandi juurtega indie-kooslus, mis sai hoo sisse muusikute Henri Rohti (kitarr, vokaal) ja Ako Lehemetsa (trummid) sarnasest muusikamaitsest ning tahtest koos muusikat luua. Bändi debüütsingel “Wistful” ilmus tänavu maikuus.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.