EESTI ALBUMITABEL: KAS VÄRSKE PINGEREA ESINUMBER ON JÄTKUVALT KADRI VOORANDI HELIKANDJA VÕI SUUTIS KULLA NAPSATA DUUBELPLAAT LAULUPEO LUGUDEGA?

Eelmisel nädalal toimusid laulu- ja tantsupeo “Minu arm” kauaoodatud üritused ning ka Eesti albumitabeli kuuma kümnesse jõudis kaks laulupeoga seotud plaati. Kas need müüsid aga piisavalt hästi, et tõugata troonilt Kadri Voorandi helikandja “In Duo With Mihkel Mälgand”?

Õige vastus on: ei suutnud. Kadri Voorand on endiselt Eesti albumitabeli liider ning seda juba kolmandat nädalat järjest. Palju õnne!

Otse Kadri kannule tõusis topeltplaat “Eesti laulupidu 150”. Sinna valitud kakskümmend kuus helisalvestist aitavad heita pilku minevikku ning teada saada, millised palad on laulupidude ajaloos osutunud armastatuimaks ning millised neist on kandnud eesti rahva ja tema enesetunnetuse ajaloos kõige kesksemat rolli. Olgu kohe ära mainitud, et teine laulupeoga seotud plaat – Andre Maakeri “Meie laulu pidu” asub uuena albumitabeli 7. real. Sellel plaadil kõlavad Andre Maakeri seaded tuntud laulupeoviisidest akustilisel kitarril. 

Auväärsel kolmandal positsioonil paikneb endiselt sakslaste uhkus, järgmisel suvel taas Tallinnas esinev ansambel Rammstein oma seitsmenda stuudioalbumiga, millele pole pealkirja pandudki, kuid seda nimetatakse ka lihtsalt ansambli nimega.

Kuula esikohaplaadilt lugu “Õhtu”:

Eesti albumitabel (9. juuli):

1 (1) Kadri Voorand “In Duo With Mihkel Mälgand”
2 (5) “Eesti laulupidu 150”
3 (3) Rammstein “Rammstein”
4 (2) Reet Linna “Eesti Kullafond”
5 (6) Vaiko Eplik “Sireleis”
6 TAAS Jaak Joala “Ma joobun õnnest”
7 UUS Andre Maaker “Meie laulu pidu”
8 TAAS Billie Eilish “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”
9 (4) Ivo Linna “Eesti Kullafond – Tundmatu Ivo Linna”
10 (9) Naised Köögis “Uhke ja vaba”

Sulgudes positsioon eelmisel korral

Edetabelit aitavad MuusikaPlaneedil kokku panna Tallinna poed Terminal ja Biit Me Record Store ning üle-eestiline Apollo poodide kett.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.