📸 FOTOD: KADRI VOORAND ESITLES SOLARISE APOLLOS ALBUMIT “IN DUO WITH MIHKEL MÄLGAND”

Kolmapäeval, 19. juunil avaldas Kadri Voorand uue stuudioalbumi “In Duo with Mihkel Mälgand”, mida lauljatar esitles samal päeval koos Mihkel Mälgandiga Tallinnas, Solarise Apollos.

Voorand rääkis, et plaadi saamislugu oli suhteliselt pikaldane. “Need lood on elust enesest, isegi kui tekst pole minu kirjutatud. Kui sa oled lava peal, siis sa oledki sina ise. Näitlejad saavad varjuda rollide taha, aga ega neilgi väga palju lihtsam ei ole. Elus on ju hetki, kus sa pole armunud, aga tahaks olla, siis on neid hetki kus sa ikka veel oled armunud, aga võiks juba üle saada. Ja siis on šokolaadimomente, kus tahaks, et ei oleks armunud, aga šokolaad teab tavaliselt vastuseid paremini,” ütles lauljatar, vihjates helikandja üheksandale loole “I Must Stop Eating Chocolate”.

Samas nentis Kadri Voorand naerdes, et tema elulugu ei tasu tekstidest siiski välja otsida – näiteks on albumil lugu pealkirjaga “What If I Did Kill You”, aga temal pole olnud mõttes kedagi maha lüüa.

Mihkel Mälgand mängib plaadil mitmeid pille – kontrabassi, basskitarri, basstrummi, tšellot ja erinevaid rütmipille, ent tema lauluhäält albumil ei kuule. Küll aga on juba äsja nimetatud loos “What If I Did Kill You” kuulda Andres Kõpperi ehk NOËPi vokaali.

Voorand rääkis, et nad ehitasid plaadi salvestamiseks ajutise stuudio maale, saunamajakesse. Seda stuudiot ehitasid nad nädal aega ja said kokkuvõttes selle kõla, mida tahtsid.

Seda, et plaat tuleb roosa kujundusega, teadsid Kadri ja Mihkel juba aasta tagasi, mil hakkas selguma millised lood helikandjale tulevad ja kuna need seostusid armastusega, siis unistav roosa värv oligi otsustatud.

Lisaks albumist rääkimisele esitasid Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand värskelt helikandjalt mõned laulud ning kohaletulnud inimesed said ka maitsvat plaaditorti süüa ja alkoholivaba joogiga täidetud klaase kokku lüüa.

Vaata fotosid üritusest:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.