SOUNDCLOUD-RÄPPAR SIP€LGA 14 ESITLEB OMA ESIMEST ALBUMIT “TRAPLAIF”

Juba täna, 14. juunil esitleb menukas SoundCloud-räppar Sip€lga 14 Tallinnas Klubis U3 oma esimest albumit nimega “Traplaif”, mis on valminud koostöös Legendaarne Recordsiga. Lisaks temale astuvad lavale ka paljudele tuttav Marp$ ning üha rohkem kuulsust koguv uustulija Jung Abso.

Sip€lga 14 esimese albumi “Traplaif” teeb märkimisväärseks asjaolu, et tegu on siiamaani esimese kodumaise SoundCloud-räppariga, kes on välja andnud ametliku kauamängiva ning oma lood SoundCloudist üheks tervikuks kokku kogunud. Seda, et album fännides suurt huvi on tekitanud, näitab ka tähelepanek, et uhiuusi singleid nagu “Tipsudieet” või “Tinder” on erinevates keskkondades kogunud juba silmapaistvad kuulajanumbrid.

Sip€lga 14 põhjendab esimese albumi väljaandmist järgmiselt: “Kuidagi tuleb erineda sellest massist, muidu ongi nii, et kõik artistid on SoundCloudis ja ei saa aru, millal üks algab ja teine lõpeb.” Ta tunnistab, et räpib põhiliselt sellest, mida noored kogevad, mistõttu on paljude lugude teemaks peod ja ööelu. “Ma arvan, et iga inimene, kes kuulab SoundCloudi räppi, võiks samahästi ka punki kuulata.”

Uue albumi raames annab Sip€lga 14 väikese tuuri üle Eesti – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares ja Võrus. Sel nädalavahetusel on ta jõudnud Tallinnasse, et esitleda oma uuemaid ja vanemaid hitte Klubis U3. Lisaks temale astub lavale ka teine populaarne räppar ja “Tibulinnu” esitaja Marp$ ning Jung Abso. Uksed avatakse 23.00 ning hea hinnaga piletid on müügil Ticketeris. Rohkem infot sündmuse kohta siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.