LAURA PÕLDVERE KEERLES TELESAATE “SUVEREPORTER” MUUSIKATABELI TIPPU

Foto: Kalle Veesaar

Laura Põldvere maikuu lõpus ilmunud singel “Keerleme” asus täna valitsema Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabelit Eesti TOP 10.

“”Keerleme” on minu jaoks täiesti uus pööre kogu muusikalisel rännakul. Kuigi lugu on oma olemuselt lihtne, siis selle sõnum on kirjutatud tugevaks ja haaravaks, kombates piire raadiosõbraliku popmuusika ning tantsulisema stiili vahel,” ütles lauljatar loo ilmudes.

Intervjuus MuusikaPlaneedile tunnistas Laura, et muusikavideo idee tuli talle rõdul T1 kaubanduskeskuse Skyparki vaateratast vaadates. “Video tegemise protsess oli hästi lahe ja cool, filmisime seda öösiti, mis mõneti oli keerukas ja väsitav, aga kamp oli hästi tore ning nad olid inspireeritud kaasa tegema,” lausus ta.

Kanal 2 vaatajate poolt koostatud värske Eesti TOP 10-ne hõbemedalil asub eelmise nädala esinumber – Ariadne esitatud “All In”, mis sai viimase lihvi Soome tipp-produtsent Leo Jupiteri poolt. Auväärsel kolmandal platsil püsib aga teist nädalat järjest Cityflashi ja Laura-Ly koostöösingel “Home”, mis antud välja Saksamaa plaadifirma Mental Madness Records alt.

Väärib veel äramärkimist, et peale 24 (!) tabelinädalat on Karl-Erik Taukari aktuaalne singel “Need read” nüüd mängust väljas, sest maandus seekord pingerea viimasele, 10. kohale.

Kanal 2 saate “Suvereporter” edetabel Eesti TOP 10 (7. juuni):

1 UUS [1] Laura Põldvere “Keerleme”
2 (1) [4] Ariadne “All In”
3 (3) [8] Cityflash feat. Laura-Ly “Home”
4 (2) [9] Liis Lemsalu “Tähed me jalge all”
5 (5) [15] Mariliis Jõgeva “Sinust isu täis ei saa”
6 (6) [3] Öed “Suvemees”
7 (4) [17] Lumevärv feat. INGA “Milline päev”

8 UUS [1] Metsakutsu feat. INGA “Ei saa taevaga läbi”
9 UUS [1] Clicherik & Mäxi “2D tüdrukud”
10 (7) [24] Karl-Erik Taukar “Need read”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord asuvad rünnakule:

  • Elina Nechayeva “La voce dell’alba”
  • Lepatriinu x Avoid Dave “Öökull”
  • Must Hunt “Tuletooja”

Hääletada saab siitkaudu.

Täpselt aasta tagasi oli Kanal 2 musatabeli esinumbriks SHANONi “Nüüd on see käes”, aastal 2017 juhtis sel ajal tabelit Smilersi “Hipisuvi” ning kolme aasta eest kuulus liidripositsioon Ott Leplandi palale “Sinine safiir”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.