RAADIOS ELMAR ON ENDISELT ESIKOHAL THE TUBERKULOITEDI LAUL “LÄÄNEMERE AKNAL”

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis särab kolmandat korda esikohal ansambli The Tuberkuloited pala “Läänemere aknal”.

Alar Aigro kirjutatud laulul on YouTube’is kuulamisi pea 11 000 ning see räägib igavikulistest teemadest – armastusest, üksiolemisest, leidmisest.

Tagasi teisel positsioonil on ansambel Supernova, looga “Sest on aeg”, mis kutsub inimesi üles rohkem hoolima ümbritsevast keskkonnast ja tundma rõõmu lihtsatest asjadest. Muusika autoriks Rainer Michelson, tekst Urmas Jaarmanilt.

Kui eelmisel nädalal oli Liis Lemsalu singel “Tähed me jalge all” Elmaris uuena kuuendal kohal, siis nüüdseks on see pala kerkinud esikolmikusse. 1. mail avaldasime siinsamas MuusikaPlaneedis lugejate abiga koostatud TOP 10 tabeli Liisi lauludest ning seal paiknes lugu tublil kuuendal astmel. Kogu edetabelit on võimalik vaadata siit.

Lõpetuseks tasub ära märkida, et peale 23 tabelinädalat (!) on Eesti lugude edetabelist lahkunud Terminaatori singel “Loomade farm”, mis korduvalt ka esikohal peesitas. Kümne nädalaga on nüüd tabeli veteraniks Victor Crone’i eurolaul “Storm”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (4. mai):

1 (1) [4] The Tuberkuloited “Läänemere aknal”
2 (3) [4] Supernova “Sest on aeg”
3 (6) [2] Liis Lemsalu “Tähed me jalge all”
4 (7) [5] Must Hunt “Oota mind ära”
5 UUS [1] Sobe “Tiivad”
6 (4) [10] Victor Crone “Storm”
7 (10) [3] Öed “Martin”
8 (2) [2] Tanel Padar “MAAGIA”
9 (5) [7] Nedsaja Küla Bänd “See mees”
10 UUS [1] Silver Sepp & MandoTrio “Nõuan linnurahu”

Tabelist väljas:

  • Jäääär & Tuuli Velling, Susanna Aleksandra, Brigita Murutar & Airi Allvee “Ma kaeban meeste peale nüüd”
  • Terminaator “Loomade farm”

Võimalikud uued tulijad järgmiseks pingereaks on: 1) BIRGIT “Silmapiir”; 2) Ivo Linna, Karl-Erik Taukar & Supernova “Loomulik sarm”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.