ANNE VESKI LANGES MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMNES ESIKOHALT. KES TÕUSIS TIPPU?

Viis nädalat järjest MuusikaPlaneedi edetabelit valitsenud Anne Veski on lauluga “Elada on lahe” nüüd teiseks taandunud. Kuldmedali napsas uus kollektiiv Kangelased, videosingliga “NAFTA”

Kes need Kangelased siis on? Tegu on seninägematu jõuga Eesti muusikas, kes ei häbene olla karm, ei kütte ega tähelepanu nõudvate sõnumite suhtes. “NAFTA” kogus siin oma esimesel tabelinädalal lausa 31,34% häältest, palju õnne ja edu edaspidiseks! 🙂

Nagu mainitud, siis Anne Veski positiivne pala “Elada on lahe” paikneb nüüd pingerea teisel astmel. Armastatud lauljataril tuli sellel nädalal välja ka uus, mõtlik singel pealkirjaga “Veel on laule laulda minu teel”, nii et kes pole veel kuulanud, võib YouTube’ist üle tšekata.

Kolmas on seekord MERIT ehk Merit Männiste, kes tuntud nii Männiste Perebändist kui ka sooloesinejana. Lugu “Vaikides” asub edetabelis teist nädalat, aga pügala võrra madalamal kui eelmisel nädalal.

Edasipääsevasse esiviisikusse mahtusid veel Rein Rannapi ja Ott Leplandi “Ootan sind” (TOP 10-s juba 21. nädalat!) ja Liis Lemsalu värske singel “Tähed me jalge all”.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #201 (15. aprill):

1 UUS [1] Kangelased “NAFTA” (31.34%)
2 (1) [7] Anne Veski “Elada on lahe” (22.89%)
3 (2) [2] MERIT “Vaikides” (16.89%)
4 (3) [21] Rein Rannap & Ott Lepland “Ootan sind” (11.17%)
5 UUS [1] Liis Lemsalu “Tähed me jalge all” (8.17%)

6 (5) [4] Must Hunt “Oota mind ära” (4.9%)
7 (4) [3] Kerli “Savages” (2.72%)
8 UUS [1] AL SUUR “Leegid” (1.09%)
9 UUS [1] MC EICHE “Tänulik” (0.54%)
10 UUS [1] Loudi “Läbi ja lõhki” (0.27%)

Hääli: 367 (aitäh!)

Reeglid näevad ette, et edasi pääsevad vaid viis tegijamat laulu, seega on meil vaja ka uusi tulijaid. Seekord asuvad TOP 5-s paiknevate lugudega rinda pistma järgmised heliteosed:

  • Majorlilkween “siim GUCCI. nestor”
  • MandoTrio & Silver Sepp “Nõuan linnurahu”
  • nublu “Muusikakool”
  • REVALS “Tänavamuusik”
  • reket “Ma kuulsin seda läbi viinamarjaväädi”

Värske gallup ootab teie hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 21. aprillil kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.