NARVA FESTIVALIL ESINEVAD UMA2RMAN JA TERMINAATOR

Jaagup Kreem ansamblist Terminaator (foto: Merili Reinpalu)

Narva linnuses toimub 19. augustil taasiseseisvumise tähistamiseks uus muusikafestival Go Narva, kus esinevad Uma2rman, Chizh & Со, Terminaator, Leprikonsy, Polusa ja Avenue.

Uma2rman on Vene poprokibänd, mille tuumiku moodustavad vennad Sergei ja Vladimir Kristovski. Nende esimene plaat “V gorode N” ilmus 2004. aastal. Vladimir laulis loos “Uma Thurman” sellest, kuidas ta on armunud “Kill Billi” näitlejatari ja päästab kaunitari napsise Quentin Tarantino käest. Laul “Notšnoi dozor” kõlas samanimelise kassafilmi teemaloona. Samal aastal esitati nad MTV Euroopa muusikaauhindadel parima Vene bändi auhinnale.

Terminaatori suurem tuntus saabus 1994. aastal esimese plaadiga “Lõputu päev”, kus leidusid hitid “Torm” ja “Ainult sina võid mu maailma muuta”. Terminaatori viimane plaat “Vaikuse meri” ilmus 2014. aastal. Uut plaanivad nad tänavu.

Chizh & Со on Peterburi rokibänd, mille esimene plaat “Tšiž” ilmus 1993. aastal. Pärast 2007. aastat pole nad plaate teinud, kuid see ei sega neil tuuritamast. Bändi veab Sergei “Tšiž” Tšigrakov.

Leprikonsy on ska-, folkroki- ja pungimõjutustega Valgevene grupp, kelle laul “Hali-gali, paratruper” kõlas 2000. aastal igast aknast.

Peterburi intellektuaalse rokibändi Polusa muusikud on sõna- ja meloodiameistrid, kes tegutsenud juba paarkümmend aastat.

Narvast pärit Avenue on õigustatult kõige kuulsam, paljulubavam ja professionaalsem vene keelt kõnelev ansambel Eestis. Rokkgrupi juht Vladimir Tšerdakov on öelnud, et talle ei meeldi, kui eestlasi ja venelasi vastandatakse, sest kõik saavad koos väga hästi hakkama.

Pilet maksab vaid 20 eurot. Pääsmed on müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.