MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 #200!

Hip-hip, hurraa! MuusikaPlaneedi iganädalane TOP 10 pingerida on jõudnud 200. verstapostini. Piduliku edetabeli esinumbrina särab Anne Veski elujaatav laul “Elada on lahe”, mis on #1 juba viiendat korda. Palju õnne! 

Loo “Elada on lahe” muusika autor on Martin Trudnikov ja sõnad kirjutas Marek Sadam. Pala pärineb Anne Veski albumilt “Veereb, aeg nii veereb” ning kogus seekord MuusikaPlaneedi TOP 10-s 21,96% häältest.

Lauljatar Merit Männiste, kellel nüüd artistinimeks MERIT, asub oma uue looga “Vaikides” teisel positsioonil. Laulu viisi tegid Peeter Kaljuste ja Priit Pajusaar, sõnad kirjutas Stina Märtson.

Männiste Perebändist tuntuks saanud Merit on kommenteerinud, et lugu räägib endasse süüvimisest. “Vahel on hea mitte midagi teha ja enda jaoks aega võtta vaikuses, siis kuuled enda mõtteid kõige selgemini.”

Meie auväärse, 200. edetabeli kolmandale kohale maandus Rein Rannapi ja Ott Leplandi esitatud “Ootan sind”, millel kirjas juba 20 tabelinädalat. Nagu me hiljuti kirjutasime, siis kommenteeris Lepland meile, et tema ja Rannapi ühiselt plaadilt “Tagasirändur” pole rohkem singleid oodata, küll aga on tal enne suve plaanis avaldada uus soolosingel koos videoga.

Kuna seekordne tabel on ikkagi ilusa ja tähtsa numbriga, siis erilised tänusõnad kõigile, kes meid pidevalt tabeli koostamisega aitavad ehk siis usinalt hääletavad! 🙂

MuusikaPlaneedi TOP 10 #200 (8. aprill):

1 (1) [6] Anne Veski “Elada on lahe” (21.96%)
2 UUS [1] MERIT “Vaikides” (19.16%)
3 (2) [20] Rein Rannap & Ott Lepland “Ootan sind” (16.82%)
4 (3) [2] Kerli “Savages” (11.68%)
5 (4) [3] Must Hunt “Oota mind ära” (8.88%)

6 (5) [6] SHANON “Täna öösel” (7.48%)
7 UUS [1] Synne Valtri Band “Näita ennast” (5.61%)
8 UUS [1] Öed “Martin” (4.21%)
9 UUS [1] Majorlilkween “Bound” (2.8%)
10 UUS [1] Vaiko Eplik “Tetris” (1.4%)

Hääli: 214 (aitäh!)

Reeglid näevad ette, et edasi pääsevad vaid laulud esiviisikust, seega on vaja ka uusi tulijaid. Sedapuhku proovivad end tippu rebida järgmised lood:

  • AL SUUR “Leegid”
  • Kangelased “NAFTA”
  • Liis Lemsalu “Tähed me jalge all”
  • Loudi “Läbi ja lõhki”
  • MC EICHE “Tänulik”

Uus gallup asub lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 14. aprillil kell 23.59. Tuld! 🙂

1 vastus

  1. Piret Linnamägi ütleb:

    Meriti lugu on super hea!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: