TANJA MIHHAILOVA-SAAR JA TIMO VENDT ASUVAD UUT TÜDRUKUTEBÄNDI KOKKU PANEMA

Täpselt nädal aega tagasi raputas Eesti meelelahutusmaailma uudis selle kohta, et ansambel La La Ladies läheb maikuus laiali. Täna, 2. aprillil ilmus raadiojaama Sky Plus kodulehele teade, et Tanja Mihhailova-Saar ja Timo Vendt asuvad otsima uue tüdrukutebändi liikmeid.

Teatavasti kutsusid just Tanja ja Timo 2013. aasta lõpus La La Ladies’e kokku ning näib, et nüüd on aeg küps uueks girlpoweriks!

“Otsime koos Timoga inimesi, kes sooviksid laulda ja särada uues tüdrukutebändis,” ütles Tanja. “See on hindamatu kogemus – olla bändi liige, esineda erinevatel lavadel, areneda nii laulja kui artistina.”

Osalema on oodatud kõik neiud, kellel vanust vähemalt 18 aastat. Uude bändi valitakse välja vähemalt kolm liiget.

Konkursil osalemiseks tuleb esmalt täita ankeet, mille leiab raadiojaama Sky Plus kodulehelt. Ankeedile tuleb lisada ka link videole oma laulmisest koos liikumisega või ilma (ei pea olema filmitud avalikul esinemisel). Tähtaeg on 15. aprill ning seejärel langetab žürii otsuse selle kohta, kes pääsevad edasi teise vooru.

Mis veel La La Ladies’esse puutub, siis Inga Tislar ehk INGA tegi soolokarjääriga juba algust, saavutades looga “Milline päev” konkursil Eesti Laul 2019 viienda koha. Ka Kethi Uibomägi on oma esimese soolosingli sisse laulnud ning see jõuab avalikkuse ette aprilli lõpus.

Vanilla Ninja teeb kauaoodatud comeback’i?

Kui tüdrukutebändidest juba juttu tuli, siis Lenna Kuurmaa mainis esmaspäeval raadiole Elmar antud intervjuus, et omal ajal ülipopulaarne Vanilla Ninja võib taas publiku ette astuda.

“Tegelikult me ei ole laiali läinud, aga me olime sunnitud oma tegevuse lõpetama sellepärast, et kaks plaadifirmat läksid omavahel kohtusse,” rääkis Kuurmaa Elmarile. “Sel hetkel oli segadus nii suur, et meil ei olnud enam isegi õigust teatud laule esitada.”

“Tänu nendele kohtuvaidlustele oli meile mingiks ajaks stopp peale pandud. Kuna kõik venis ja venis ja venis, see lihtsalt vajus ära,” mainis Lenna, täpsustades et nüüdseks on kõik kohtuvaidlused vaieldud. “Nüüd on jälle roheline tuli ja ma usun, et meil on päris hea tiim kokku saamas. Loodame, et kõik õnnestub.”

Kuna intervjuu läks eetrisse 1. aprillil, siis pole muidugi kindel, kas tegu polnud aprillinaljaga, seda enam et täpselt aasta tagasi, 1. aprillil 2018 tegid Lenna Kuurmaa ja Piret Järvis-Milder ETV saates “Hommik Anuga” samalaadse nalja, väites et Vanilla Ninja tuleb taas kokku. Toona öeldi siiski väga ruttu välja, et see oli nali, kuid raadio Elmar pole intervjuud veel huumoriks tembeldanud. Veelgi enam, 1. aprillil oli Lenna intervjuust tehtud artikli juures märge, et tegu pole aprillinaljaga.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.