FOTOD: VIRU KESKUSES SAI ALGUSE TALLINN MUSIC WEEKI LINNALAVA PROGRAMM

Terve käesoleva nädala vältel toimub Tallinnas uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW). Täna, 27. märtsi keskpäeval algas TMW tasuta linnalava kontsertide kava meeleoluka gruuviorkestriga JT Conception.

Enne JT Conceptioni esinemist tervitasid linnalaval publikut ja rääkisid festivalist TMW kommunikatsiooni- ja strateegiajuht Ingrid Kohtla, konverentsi ja linnafestivali koordinaator Natalie Mets, muusikaprogrammi juht ja produtsent Roman Demchenko ning peakorraldaja Helen Sildna.

Nagu juba mainitud, siis esimesena astus linnalaval rahva ette JT Conception (endine Trump Conception). Tegu on Janno Trumpi loomingut esitav jazzi, funki, jazzroki ja maailmamuusika piirimail mängiva 10-liikmelise gruuviorkestriga. Bändi kutsus Janno kokku 2015. a. kevadel ning tänaseks on nad välja andnud 2 plaati: “One” (2016) ja “Wait For It” (2017).

Oma täidlase bigbändiliku kõla ja intensiivse muusikalise energia poolest peetakse kollektiivi hetkel üheks kõige võimsamaks koosseisuks noores Baltikumi jazzis ning nad olid nomineeritud ka 2017. a. “Aasta Jazzansambli” tiitlile.

JT Conception on oma tegevusaastatel esinenud rohketel jazzifestivalidel nii Eestis kui naaberriikides: Jazzkaar, Sõru Jazz, Sillamäe Jazz Times, Saulkrasti Jazz Festival, Klaipeda Jazz Festival ja Riia World Jazz Festival.

Koosseisu kuuluvad:

Janno Trump – basskitarr, Moog bass, kompositsioonid
Madis Muul – klahvpillid
Pent Järve – kitarr
Dmitri Nikolajevski – trummid
Caspar Salo – perkussioon
Danel Aljo – tenorsaksofon
Keio Vutt – baritonsaksofon
Allan Järve – trompet
Jason Hunter – trompet
Johannes Kiik – tromboon

Muide, JT Conceptionit näeb TMW raames esinemas ka reedel, 29. märtsil kell 22:00 Telliskivi Loomelinnakus asuval Vabal Laval.

Tallinn Music Weeki programmiga saab tutvuda siin.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.