ANSAMBEL LA LA LADIES LÄHEB LAIALI

Ansamblist La La Ladies tuntud Kethi Uibomägi rääkis Õhtulehele antud intervjuus, et 2013. aasta lõpus asutatud bänd lõpetab maikuus tegevuse.

Kethi Uibomägi jutustas Õhtulehele, et peale aastavahetuse ajal toimunud reisi Austraaliasse mõistis ta, et miski peab muutuma: “Selline tunne oli, et projekt on end viie aasta jooksul väga heasse kohta sisse töötanud, aga ei liigu enam edasi.”

Lauljanna kinnitas, et laialimineku põhjuseks ei ole Inga edukas osalemine konkursil Eesti Laul: “See otsus sündis juba enne Eesti Laulu poolfinaale.”

Kethi kirjutas täna ka oma Facebooki seinale, et neidude teekond bändikaaslastena on lõppemas. “See viis aastat kestnud meeletu projekt on teinud minust selle naise, kes ma täna olen. Aitäh Inga ja Diana, et me selle aja jooksul parimateks sõpradeks oleme kasvanud. Aitäh Tanja ja Timo et meid kokku kutsusite, uskusite ja panustasite!
Mis edasi?
Viimane La La Ladies kontsert toimub 03.05 Amigos, kuhu ootan teid viimast korda kuulama ja pidutsema.
Jätkan artistina enda nime all tegutsemist ja mu sooloprojekti singel on sisse lauldud ja ilmub aprilli lõpus. Uute muusikaliste kohtumisteni kallid!”

La La Ladiese Facebooki seinale postitati täna hommikul järgmine teade:

Ansambli algkoosseisu kuulusid 2013. aastal Kethi Uibomägi, Triin Feofanov ja Diana Varik. 2015. a. lõpus lahkus Triinu bändist ja teda tuli asendama Inga Tislar.

Kollektiivi tuntumate lugude hulka kuulusid näiteks sellised singlid nagu “Saadan kuule”, “Unikaalne”, “Sulle”, “Kuum on öö” ja “Vabana”. 2017. aastal ilmus neil album “Sulle”.

Kuula La La Ladies’e 2015. a. aprillis avalikustatud debüütsinglit “Saadan kuule”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.