HOMME TOIMUB NELJAS INTSIKURMU TALIFESTIVAL

Homme, 2. veebruaril kell 18.00 toimub Kultuurikatlas Intsikurmu Talifestival, mille peaesinejateks on Low Roar, Hildur ja I Wear* Experiment. Kahel laval astub publiku ette kokku 10 artisti.

Neljandat korda toimuv Talifestival toob üheks õhtuks Kultuurikatlasse sumeda metsapargi miljöö, mida ilmestavad Oliver Kulpsoo ja Alexander Sproghise valgusinstallatsioonid.

Hea muusikaga on laupäeva õhtu täidetud ning kuulda saab Islandi artiste Hildur ja Low Roar’i soolokontserti ning I Wear* Experimenti plaadiesitlust. Lavale tulevad Raadio 2 Aasta Albumi auhinnaga pärjatud The Boondocks, räpisensiatsioonid HOAX, Catapulta ja EiK, värskendav elektrooniline folkansambel Tintura, noor tegija Arg Part ning tantsuelamust pakub Restless Experience.

Kohal on oma tuntud headuses Kodukohvik Tillu, kohvi serveerib Björn Espresso bar, saab jäätist, kino ning malet mängida. Põnevaid üllatusi maagilisel Talifestivalil jagub.

Intsikurmu Festival ei piirdu ainult suvise festivaliga Põlvas, vaid kätkeb endas ka sündmusi kevadel – 28. märtsil toimub Intsikurmu Festival Night Tallinn Music Weekil ning mais leiab aset Intsikurmu Minifestival Riias.

Talifestivali sündmus Facebookis

Ole Intsikurmu festivalil toimuvaga kursis Facebookis ja Instagramis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.