SIMPLE SESSIONI LIVE NIGHT JÄRELPEO ESINEJATE HULKA LISANDUS PLUUTO

Ekstreemspordifestivali Simple Session uue järelpeo Live Night esinejate hulka lisandus räppar Pluuto, kes jagab sel reedel, 1. veebruaril Tallinnas, Klubi Laev Arenas lavalaudu nublu ja 5miinusega. Lisaks astuvad õhtu jooksul üles MHKL & Jozels, Rämmar DJ-d ja DJ Paul Oja.

Pluuto, kodanikunimega Henry Orlov on 16-aastane Tallinna koolipoiss, kelle looming jõudis laiema avalikkuse ette läinud aasta alguses, mil artist toona muhumigos nime alt esimesed heliread SoundCloudi muusikaplatvormi laadis. Tänaseks erinevates kanalites üle miljoni kuulamise kogunud Pluuto sõnab, et aastaga on kõik muutunud. “Kogu protsess on palju professionaalsemaks läinud, olen saanud tuttavaks väga lahedate artistidega ja loomulikult esinemised.”

Varasemalt poistekooris laulnud Orlov on enda sõnul eksperimenteeriv tüüp, kellele meeldib ise asju luua ning sedasi õppis ta iseseisvalt selgeks muusikateooria ja -produtseerimise. “Ma ütleksin, et mu looming on mitmekülgne, midagi sellist räppimise ja laulmise vahepealset. Lüürika pöörleb enamjaolt suhete ja argielu puudutavate teemade ümber,” räägib muusik, kelle lugu “Mõtetes” pälvis Raadio 2 Aastahitt 2018 kodumaises edetabelis kõrge kaheksanda koha ning püsib juba kümnendat nädalat vankumatult kohaliku muusika edetabeli esikümnes.

Pluuto ei osanud loole seesugust menu oodata. “Mäletan kuidas mu klassiõde “Mõtetes” demoversiooni kuulates ütles, et sellest tuleb hitt ja mina ainult muigasin selle peale,” kommenteerib muusik loo edulugu. “Numbrid on üks asi, aga näha inimesi kontsertidel seda lugu kaasa laulmas, telefoni taskulambid käes, vot see on midagi muud!”

Pluuto esineb ühes nublu ja 5miinusega sel reedel, 1. veebruaril Simple Sessioni Live Night järelpeol Tallinnas, Klubi Laev Arenas. Lisaks astuvad plaadimasinate taga üles MHKL & Jozels, Rämmar DJ-d ja DJ Paul Oja. Pileteid alates hinnaga 18€ on võimalik soetada Ticketeri piletimüügikeskkonnast. Lisainfo Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.