MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 #189: ESIKOLMIKU MOODUSTAVAD ELINA BORN, KARL-ERIK TAUKAR JA KÕU

Eelmise aasta maikuus Universal Musicuga liitunud Elina Born (24) andis jaanuari alguses välja eestikeelse singli pealkirjaga “Tagasi me”. Lugu on hetkel hõbemedalil nii Kanal 2 saate “Reporter” musatabelis Eesti TOP 10 kui ka raadiojaama Kadi pingereas Kadi Tosin ja kerkis täna tippu MuusikaPlaneedi TOP 10-s. Õnnitlused! 🙂

”Tagasi me” sündis eelmisel aastal Universal Music Balticsi poolt korraldatud laulukirjutajate laagris ning Elina kõrval on kaasautoriteks veel räppar reket ja Soome produtsent Niko Lith.

Elina loost: „Kui kardin langeb, kes sa oled? Oled suhtes inimesega, teadmata enam, miks… Üksteist võetakse iseenesest mõistetavalt ja kadunud on see, millepärast õigupoolest üldse kokku mindi. Vaatad lõpuks peeglisse, iseendale silma, lootes leida midagigi. Oled rahvast täis ruumis ja pole end iial nii üksikuna tundnud. Lugu kaotatud teeotsa lõpust ringiga tagasi. Ringiga tagasi selleks, kes oldi. Tagasi algusesse, kus polnud tähtsust mitte millelgil muul, kui vaid teil kahel.”

MuusikaPlaneedi gallupis 22,45% häältest kogunud Borni laulule järgneb eelmise nädala esikoha omanik Karl-Erik Taukar, palaga “Need read”, mille häältesaagiks jäi seekord 19,44%. Muide, laul asus möödunud nädalavahetusel juhtima raadio Kadi edetabelit Kadi Tosin ning Taukar on öelnud, et “Need read” annab fännidele suuna, millist muusikat võib oodata sel aastal ilmuvalt albumilt. “Sarnase helikeelega lugu pole ma varem avaldanud, samuti pole ka ühtki mu muusikavideot filmitud üheainsa võttekaadrina,” rääkis artist.

Nii nagu eelmisel nädalal, asub MP pingerivis ka nüüd kolmandal astmel rokibändi KõU lugu “Inglid Põrgu väravais”, skooriga 16,9%.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #189 (14. jaanuar):

1 UUS [1] Elina Born “Tagasi me” (22.45%)
2 (1) [3] Karl-Erik Taukar “Need read” (19.44%)
3 (3) [2] KõU “Inglid Põrgu väravais” (16.9%)
4 UUS [1] Maria Stuart “Tähesilm” (11.34%)
5 (2) [9] Rein Rannap & Ott Lepland “Ootan sind” (9.26%)

6 (4) [3] Ott Lepland “Võidulaul” (6.48%)
7 (5) [7] Märten Männiste “Deemon-tüdruk” (4.63%)
8 UUS [1] Naised Köögis “Saatuse valss” (4.17%)
9 UUS [1] Pluuto “Kohe minek” (3.24%)
10 UUS [1] Vaiko Eplik “Lame maa” (2.08%)

Hääli: 432 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi viis kõige enam hääli saanud lugu. Neid asuvad nüüd jahtima viis uustulnukat:

  • Def Räädu & J.O.C. “Jäämäe tipp”
  • Merilin Mälk “Honestly”
  • RaudSaller “Üks Mann pani mu jooki midagi”
  • The Boondocks “That’s Why”
  • Topeltmäng “Amore Mio”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 20. jaanuaril kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.