ERKI PÄRNOJA AVALDAS UUE VIDEO JA AKUSTILISE VERSIOONI OMA VIIMASEST SINGLIST “LEVA”

Kitarrist ja helilooja Erki Pärnoja avaldas uue video ja akustilise versiooni oma eelmisel aastal ilmunud singlist.

“Leva” uus ja orkestraalne helipilt sündis Erki Pärnoja bändi, Anna Kaneelina ja keelpillikvartett Prezioso koostööna ning tähistab autori sõnul üht etappi tema uue kõla otsinguil, mis algas peale tema esimese täispika sooloalbumi avaldamist.

Videos kõlava keelpilliaranžeeringu autoriks on Raun Juurikas, kellega alanud koostööd peab Pärnoja oluliseks tõukeks uue “Leva” salvestamise juures: “2018 suvel sattusime Rauniga üle aastate taas koostööd tegema, Narvas toimunud Baltic Sun Festivali raames. Tema orkestriseade minu loole inspireeris mind väga ja viis mu muusikalised mõtted uutele radadele. Tunnen, et see uus kõla, mida videos kuulda saab, on hea üleminek elektrikitarridelt ja süntesaatoritelt akustilisemate ja sügavamate kõlade poole ning on justkui loomulik järg minu eelmisele live-albumile “Saja Lugu”. “Leva” avas minu jaoks uued võimalused ja ma tunnen, et tahan seda kõla siduda oma uute lugudega, millel kallal hetkel töötan.”

Tuleval nädalal astub Erki Pärnoja : Efterglow üles Hollandis Groningenis Euroopa ühel suuremal ning olulisemal uue muusika esitlusfestivalil Eurosonic Noorderslag.

Tänud: Hanna-Liis Nahkur, Mari-Katrina Suss, Helena Altmanis, Andreas Lend, Widescreen Studios, CJ Kask, Sven-Erik Mändmaa, Tony Hitrov, Sander Allikmäe, Andri Peetso, Anneli Savitski, Ellen Valgepea, Thea Zaitsev, Andres Kõpper, Meiliin Soome, Kaarel Tamra, Kristjan Kallas, Peedu Kass, Jonas Kaarnamets, Anna Kaneelina.

Rootsikeelse teksti tõlge:

Ärkad
hingad
uinud taas
ja ootad
ootad
tahaks ju elada
enne kui tuleb surm

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.