ÜLEVAADE: KUIDAS TÄHISTAVAD JÕULUPÜHI EESTI MUUSIKUD? (Viimati täiendatud 26/12 kell 17:09)

Nagu juba traditsiooniks saanud, uuris MuusikaPlaneet ka tänavu meie muusikutelt, kuidas nad jõulupühi tähistavad.

26/12: Jalmar Vabarna: Jõulud möödusid meil seekord Austraalias ühes mõnusas majutuskohas keset vihmametsa. Nagu Austraalias kombeks, siis grillisime ja sõime kõik head värsket. Tulime Austraaliasse paar päeva varem, et kohaneda ja koguda energiat tuuriks, mille jooksul anname 15 kontserti Brisbanes, Melbournis, Sydneys ja Tasmaanias.

Jõulud 2018 vol. 8

26/12: Iiris Vesik (IIRIS): Tänavu tähistan jõule Ameerikas!!!

25/12: Airi Vipulkumar Kansar: Just saime koju mu ema juurest ja tegin valmis jõulualbumi, kus saab kõike näha. Meil oli armas ja lõbus olemine oma pereringis. Jõuluvanaks oli mu vanim poeg Oliver ja meil sai palju nalja. 🙂

23. detsembril aga oli meil abikaasaga 6. pulma-aastapäev ja siis käisime Villa Thai restoranis tähistamas. 🙂 24. olime vaikselt kodused.

25/12: Uudo Sepp: Jõulud mööduvad rahulikult ja saan veeta neid pere keskel!

Jõulud 2018 vol. 6

24/12: Merit Männiste: Kiire lavaline tegevus on nüüd selleks aastaks suures osas lōppenud ja saan keskenduda oma lähedastele. 🙂 Naudingi nüüd perekeskset aega! Ilusaid pühi! ⛄

Kerdo Mölder (Respekt): Mis siin ikka, jõulud mööduvad nagu jaanidki- ainuke vahe on selles, et lumi maas. Sööma, sööma ja veelkord sööma. 🙂 🙂

Jõulud algasid laste seltsis ja veedan sellel aastal suhteliselt paikselt, Lõuna-Eestis, enda lähedase ja kalli inimesega.
Seekord on mu jõulud eriti erilised, sest saan need veeta ka täiesti enda kodus.

Õnneks on jõulupühad pikad ja jõuan külla ka teiste oluliste inimeste juurde.

Sellel aastal võtsime teadlikult Respektiga jõulud vabaks, et saaks neid rahulikult veeta, sellel aastal ilma melu ja lähedastega.

Soovin meie fännidele ja kuulajatele kauneid ja säravaid jõule. Olgu kõik hoitud!

Tuuli Rand (Öed, Windy Beach): Minu jöulud mööduvad väga rahulikult, kuna vist nii kiire on olnud ja lihtsalt pole aega olnud, et haige olla, siis keha andis kohe nüüd topelt tagasi, nii et hetkel olen 38 palavikuga jöululauas, naudin pere seltskonda, ning ausalt öeldes üritan teha sotsiaalmeedia detoxit. Lülitasin telefoni täitsa välja ning puhkan sajaga need 3 päeva mis korraks saan, siis pean juba edasi tegudele minema. Nautigem pere ja rahu! ❤

Jõulud 2018 vol. 5

Allan Kasuk: 24. detsember on Kruuvipoistel olnud ikka aeg lähedastele ja kõigile kellest hoolime. Täna käisin Kose lähedal metsaloomadele õunu ja leiba viimas.

Egert Milder: Olen alati eelistanud veeta jõuluaja oma lähedastega Eestis, aga tihtipeale on just aasta viimased nädalad parim võimalus aja maha võtmiseks ning maailma avastamiseks. Nii võtsin ka seekord jõulude ajal ette hoopis puhkusereisi ja selleaastased jõulud mööduvad mul soojas Kolumbia džunglis.

Egert saatis ka foto, mis tehtud ajaloo kõige kuulsama narkodiileri Pablo Escobari mahajäetud villas:

Egert Milder

Triinu Paomets (Lepatriinu): Meie jõulud on suht traditsioonilised juba praeguseks. Istume suure perega suure laua ümber ja sööme kõhud punni ent üritame mitte EMOsse välja jõuda. 🙂 Mingi moment paneb keegi kuusekujulise jõulumütsi pähe ja hakkab kinke jagama iga loomeesitluse peale, mis tihti on ka hoo pealt välja mõeldud. Kui joppab siis saab sauna ka. 🙂

Jõulud 2018 vol. 4

Raul Ojamaa: Kuna on väga töine aasta olnud, siis võtan aja maha, lähen Võrumaale vanaisale külla. See on iga-aastane tava meie lähisugulastel. Kindlasti kavatsen jõule ühe korraliku saunaga tähistada!

Emili Jürgens (Emily J): Jõuluperiood möödus töiselt, olin hõivatud nii Eesti Laulu kui ka muude esinemistega. Õnneks saan jõulud ja aastavahetuse veeta koos pere ja sõpradega.

Mariliis Jõgeva: Jõulud mööduvad traditsiooniliselt koos perega lumises Rõuges.

Jõulud 2018 vol. 3

Leslie Laasner (Leslie Da Bass): Lähen oma stuudiosse kohe joonistama ja joonistan niikaua kui see kammajjaa läbi on. 🙂 Pärast vaatan “Die Hard’i” kordusest peale.

Taavi Paomets: Jõulud on väga mõnusad. Vedelen basseinis ja õues on 25 kraadi. Valgeid jõule seekord ei tule.

Jaanus Saks (aka Wild Disease, Põhja-Tallinn): Jõulud mööduvad traditsiooniliselt pere seltsis.

Jõulud 2018 vol. 2

Elina Hokkanen: Mina tähistan sel aastal pühi nii, et lavalaudadele kuni aasta lõpuni ei astu. Seekord on plaanis täielikult relaxida ja perekonnaga aega veeta nii laua taga istudes kui ka piparkooke küpsetades ja miks mitte ka lauamänge mängides.
Aastavahetuse planeerin üle pika aja veeta koduselt dressides! Ega iga aasta nõnda glamuurselt tulema ei peagi. 🙂

Mick Pedaja: Rahulikus meeleolus “tunne Eestimaad” reis vanavanavanemate ja vanavanemate ja vanemate külas. 🙂 Hoidke teineteist!

Inger Fridolin (INGER): Minul mööduvad tänavu jõulud rahulikud koos perega. Täna olen Jõgeval vanaema ja vanaisa pool. Küpsetasime piparkooke, õhtul sööme jõulutoitu ja vaatame jõulusaateid ning jagame kinke. 🙂

Jõulud 2018 vol. 1

Marju Länik: Tänane jõululaupäev möödub koos armsate inimestega. Saab tore olema.

Grigori Rogouque (Bourbon Sugar): Meie veedame jõule see aasta lähedaste seltsis lõõgastudes, et kohe pärast seda uues U3s võimas laiv teha (27. dets kell 22:00). Loodetavasti leian enne esinemist aega ka enda uut delay-plokki paremini tundma õppida. 🙂

Dagmar Oja: Sõidan maale vanemate ja vanavanemate juurde täna. Homme tagasi linna, et kontserti teha sõpradega.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.