FOTOD: MICK PEDAJA AHJUSOOJA ALBUMI “AVAIMUS” ESITLUS RAHVA RAAMATUS

Muusik Mick Pedaja on valmis saanud kauaoodatud albumi pealkirjaga “Avaimus”, mis tähendab “ava end vaimus”. Plaadi olemuses soovib autor edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. 
Kolmapäeval esitleti plaati Tartus Eesti Rahva Muusemi teatrisaalis, täna õhtul toimub presentatsioon Tallinnas asuvas Erinevate Tubade Klubis.
Boonusena andis Mick koos abikaasa Angeeliaga täna lõunal välkkontserdi Viru Keskuse Rahva Raamatu muusikaosakonnas.

Rahva Raamatus toimunud minikontserdil esitati alustuseks helikandja nimilaul “Avaimus”, järgnes veidi vanem lugu “Breathe Breath” ning seejärel pajatas Mick ühest lustakast seigast, mis juhtus öösel pärast Tartus toimunud kontserti.

“Eile oli meil Tartus esitluskontsert koos bändi ja keelpillikvartetiga. Meie Angeeliaga sõitsime eraldi autoga ja terve bänd bussiga,” alustas Mick loo jutustamist. “Öösel kell pool kolm helistas mulle meie bändi klahvpillimängija, et nad on Kosel ja neil sai kütus otsa. Mul hakkas aju kohe tööle, olin valmis juba riidesse panema ja sõitma Kosele. Klahvpillimängija küsis, et kas mul kanistrid on. Vastasin, et ei ole.  “Aga pane kilekottidesse siis!” Okei… kilekottidega kütuseid ei vea. Aga ta tegi ikkagi nalja, suutis toreda üllatuse teha. Mulle meeldivad sõbrad, kes toovad igapäevaellu ägedaid momente.”

Minikontsert jätkus värskete lauludega “Follow” ja “Cold & Bright”, siis esitati vanem pala “Free As A Bird” ning lõpuloona kõlas konkursi Eesti Laul 2016 finaalis osalenud “Seis”.

“Hoidke üksteist, hoidke loodust, loomi ja võtke aega endale,” soovitas Mick Pedaja lõpetuseks.

Vaata Rahva Raamatus toimunud minikontserdi pilte:

Kuula Micku uut plaati “Avaimus”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.