KANAL 2 MUSATABELIT JUHIVAD TAAS ELINA BORN JA JÜRI POOTSMANN

24-aastased Elina Born ja Jüri Pootsmann kerkisid reedel Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 liidriteks. Seda juba kümnendat korda!

Nagu varem korduvalt mainitud, siis ükski teine laul dueti “Jagatud saladus” tulemust pingereas sel aastal enam üle lüüa ei saa.

“Mõte koos lugu teha mõlkus meie mõlema mõtteis ilmselt juba pikka aega, aga varem ei olnud selleks siis järelikult õige aeg,” ütles Elina Born singli ilmudes. “Oleme varem ka kontserte koos andnud ja mis saaks olla veel parem, kui oma väga hea sõbraga koos lava, lugu ja nüüd isegi plaadifirmat jagada.”

Jüri Pootsmann lisas: “Me oleme Elinaga päris sarnased muretsejad ja ülemõtlejad mõnikord. Tähtis on vahepeal oma pead puhastada ja võtta hetk selleks, et lihtsalt olla üksi või koos oma kallite inimestega. Koos Elinaga sellise sõnumiga laulu laulda tundub lihtsalt õige, kuna me oleme olnud pikalt juba väga head sõbrad.”

Reedel Tartu Kammivabrikus esinenud räppar nublu kerkis palaga “Öölaps!” Eesti TOP 10-s neljandalt kohalt teiseks ja eelmise nädala esinumbrile, Patuse Poole hoogsale palale “Miks nii?” kuulub nüüd pronksmedal.

Kanal 2 saate “Reporter” edetabel Eesti TOP 10 (7. detsember):

1 (3) [24] Elina Born & Jüri Pootsmann “Jagatud saladus”
2 (4) [17] nublu “Öölaps!”
3 (1) [3] Patune Pool “Miks nii?”
4 (2) [11] Uudo Sepp “Sinule”
5 (6) [7] Lenna feat. nublu “Keeruta”
6 (7) [25] Black Velvet “Väravad”
7 UUS [1] Maian “Sinise leegiga”

8 UUS [1] Pärl “Elutee”
9 UUS [1] Ewert and The Two Dragons “Somewhere”
10 (5) [4] Cityflash feat. Laura-Ly “Dreamin”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja, seega Pärl, Ewert and The Two Dragons ja Pärl edasi ei pääse. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord proovivad õnne:

  • Ranele “Supernova”
  • Sandra Nurmsalu “Soovide puu”
  • Öed “Öhuloss”

Hääletada saab siitkaudu.

Kui ajaratast veidi tagasi kerida, siis täpselt aasta tagasi oli edetabeli tipus erinevate esitajate lugu “Maa tuleb täita lastega”, kaks aastat tagasi paiknes aga sel ajal esikohal Karl-Erik Taukari “Lähedal”. Sellest 2016. a. tabelist võiks seekord kuulata/meelde tuletada 3. platsile asetunud Inese pala “Olgu nii”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.