REIN RANNAP & OTT LEPLAND ON MUUSIKAPLANEEDI TOP 10-S JÄTKUVALT VÕITMATUD

Nagu esmaspäeviti ikka, avaldab MuusikaPlaneet ka täna lugejate abiga koostatud TOP 10-ne praegustest kuumimatest hittidest. Jõulukuu esimese pingerea pani kinni Rein Rannapi ja Ott Leplandi esitatud pala “Ootan sind”, mis kogus 21,96% häältest.

Rein Rannapi kirjutatud “Ootan sind” särab pingerivi tipus kolmandat nädalat järjest ja sobib helgel jõulueelsel ajal kuulamiseks suurepäraselt. Tegu on hiljuti ilmunud albumi “Tagasirändur” avalooga ning loodame, et sealt tuleb singleid veelgi!

MP TOP 10-ne hõbemedal kuulub – nagu ka eelmisel korral – Merit Männiste esitatud muusikapalale “Lapsed lennand tuulde”, mille teksti autor on Lehte Hainsalu ja viisi tegi lauljatar ise. Muide, Merit andis äsja välja ka südamliku jõululaulu “Jõulurahu”, mida saab kuulata siit.

Meriti seljataha, kolmandale positsioonile, maandus Männiste Perebändi noorim liige Märten, kellel on tulnud välja pala pealkirjaga “Deemon-tüdruk”, mida toetas avanädalal 16,71% gallupis vastanutest.

Edasi pääsevad ka Marju Läniku aegumatu hiti “Suvekuninganna” juunis avaldatud uusversioon ning menuräppari nublu “tmt (tujud mitte tunded)”, mis on praegu Eestis YouTube’is kuulatavuselt kolmandal kohal.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #183 (3. detsember):

1 (1) [3] Rein Rannap & Ott Lepland “Ootan sind” (21.96%)
2 (2) [4] Merit Männiste “Lapsed lennand tuulde” (18.85%)
3 UUS [1] Märten Männiste “Deemon-tüdruk” (16.71%)
4 (5) [24] Marju Länik & Kristel Aaslaid “Suvekuninganna (Avoid Dave remix)” (15.04%)
5 (3) [2] nublu “tmt (tujud mitte tunded)” (10.98%)

6 (4) [7] Lenna feat. nublu “Keeruta” (6.92%)
7 UUS [1] Púr Múdd feat. Andreas Poom “Truth Is” (4.06%)
8 UUS [1] Ewert and The Two Dragons “Somewhere” (2.39%)
9 UUS [1] Estonian Voices “Kiara” (1.67%)
10 UUS [1] Sunlight & Anne Veski “Ei nüüd homset oota” (1.43%)

Hääli: 419 (aitäh!)

Nagu te vast teate, saab 1. detsembrist siitkaudu kuulata konkursi Eesti Laul 2019 poolfinaliste. Kõik 24 lugu said ka omale muusikavideod, ent kuna nädala jooksul avaldati teisigi ägedaid laule, siis EL võistluslugusid hetkel MuusikaPlaneedi hääletusse ei lisa. Aga küll nad riburadapidi siiagi jõuavad. Ehk mõni neist juba järgmisel nädalal?

Selle nädala uustulnukad on järgmised:

  • 5Miinust x Sass Henno x Mutated Forms “Aitäh”
  • Jaagup Tuisk “Legendid oma loos”
  • Kerli “Savages”
  • Lenna “Kuule”
  • Olavi Otepalu & Ranele “Ameerika mäed”

Nemad asuvad siis võistlema tänase tabeli esiviisikuga. Gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 9. detsembril kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.