VON DORPATI MUUSIKAVIDEO “AVENÜÜ” RÄÄGIB KONKURENTSIST, TAEVAST JA PÕRGUST

Eesti soul-ansamblil Von Dorpatil täitus sel aastal teine pikaaegne unistus – bänd avaldas oma esimese muusikavideo loole “Avenüü”. Video esitluskontsert leidis aset 21. novembril Tallinna Teletornis.

Märgiliselt on just unistused, ihad ja konkurents teemad, mis muusikavideos käsitlemist leiavad. Kui hirmutav täistund ootamatult kohale jõuab ning hinge pitsitab teadmine, et põruda saab vaid korra, paneb elu inimese järjekordse valiku ette: kas jääda truuks kollektiivile või lähtuda isiklikest ambitsioonidest? Ja kuhu unistuste “Avenüü” õigupoolest viib? Kas taevasse või põrgusse?

2018. aasta kuumas juulikuus üles võetud muusikavideo (režissöör Kati Jägel) sündis koostöös Event Media võrratu meeskonnaga. “Avenüül” õnne otsivaid avantüriste kehastavad ansambel Von Dorpati liikmed – karakterid on kahtlemata sama värvikad kui kontsertlavalt peegelduvad isiksused. Hoolikalt valitud võttepaigad, sümbolid ja kaadrid teenivad eesmärki viia meid maailma, mis tundub reaalne, kuid mida tegelikult olemas ei ole.

Rohkem infot ansambli kohta on võimalik leida Von Dorpati Facebook’i lehelt.

Läbi kaheksa tegutsemisaasta on Von Dorpati unistuseks olnud teha muusikat, mis paistaks Eestis silma eripärasusega: omaks kontakti ameerikaliku musta muusikaga, kuid sisaldaks samas eestikeelset kvaliteetset lauluteksti. Ansamblil ilmus sel sügisel esikalbum “Kõik jutud”, mis võeti publiku poolt väga soojalt vastu.

Album on kuulatav siit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.