EWERT AND THE TWO DRAGONS ANDIS VÄLJA SINGLI PEAGI ILMUVALT ALBUMILT “HANDS AROUND THE MOON”

Ansambel Ewert and The Two Dragons on valmis saanud neljanda stuudioalbumi nimega “Hands Around the Moon” ning avalikustas sellelt täna singli “Somewhere”.

Plaadil on 11 lugu ning uue kauamängiva tööfaasis katsetati mitmeid produtsente nii Eestist kui ka välismaalt, lõpuks jäädi pidama Sander Mölderi juurde. “Teen Sanderile suure kummarduse, sest tema raputas oma loovate ideedega bändi mugavustsooni ja lisas loomingule värskust,” sõnab bändi basskitarrist Ivo Etti.

“Olen kindel, et me kõik kuuleme seda albumit erinevalt ja erinevad lood kõnetavad meid. Minu jaoks oli plaadil tugev vabastav efekt. Taasavastasime armastuse muusika kirjutamise ning lugude rääkimise vastu,” lisab bändi solist Ewert Sundja.

Albumi ilmumise puhul korraldavad draakonid laupäeval, 24. novembril kell 14.00 Tallinnas, Solarise Apollos eksklusiivse esitluse, kus jagatakse albumi salvestamise muljeid ning autogramme, tehakse pilte ja antakse ka minikontsert.

Täispikad esitluskontserdid toimuvad järgmise aasta alguses. Bänd tutvustab plaati nii Eestis kui ka lähiriikides ning piletid kontsertidele on nüüd müügil Piletilevis.

Kontsertide kava on järgmine:

11.01 Tartu, ERMi blackbox
17.01 Tallinn, Kultuurikatel
25.01 Helsingi, Tavastia
1.02 Pärnu, kultuuriklubi Tempel
2.02 Rakvere Teater
8.02 Vilnius, Tamsta
9.02 Riga, Palladium
15.02 Võru kultuurikeskus Kannel
16.02 Viljandi Lennukitehas

Reedel, 23. novembril plaadifirma Sony Music alt ilmuvat helikandjat saab alates tänasest ette tellida 311.ee veebipoest.

Albumi tracklist:

1. I Believe in You
2. Journey
3. Giving up
4. Somewhere
5. The Line
6. Angels (Far Away)
7. Little Love
8. Connect
9. Hold On
10. Follow Me
11. Tied For a Lifetime

Kuula uue plaadi avasinglit “Somewhere”:

Loo esitus ETV saates “Hommik Anuga” (+ pala “Follow Me”):

Ülemine foto: Herkki Merila

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.