LENNA & NUBLU JUHIVAD KOLMANDAT KORDA MUUSIKAPLANEEDI EDETABELIT

Lauljatari Lenna ja salapärase mõminaräppari nublu ühiselt salvestatud lugu “Keeruta” on kolmandat nädalat järjest MuusikaPlaneedi TOP 10-ne tipus, kogudes seekord 25,41% häältest.

Lenna Kuurmaa andis hiljuti intervjuu Made In Baltics podcastile, kus rääkis muuseas nii oma peagi ilmuvast kolmandast sooloalbumist kui ka loost “Keeruta”. Vaata videointervjuud siit.

MuusikaPlaneedi lugejate koostatud värske pingerea teisele platsile maandus BIRGITi “Me täna öösel ei maga”, mis pärit lauljatari septembris ilmunud viiendalt heliplaadilt “V”.  “Loo teema läheb hästi kokku nii äsja ilmunud plaadi nimel öötundidel stuudios istumisega kui ka muidugi soovist kogu töine virrvarr unustada ühe korraliku öise seiklusega. Milline see seiklus täpsemalt välja näeb, on muidugi igal inimesel erinev – meil koos bändipoistega tuli see öises Tallinnas kokku selline, nagu videost näha võib,” rääkis Birgit Sarrap videosingli ilmudes.
Tema aktuaalne sinku on siinses tabelis säranud esinumbrina kahel korral ja võrreldes möödunud nädalaga kerkinud ühe koha võrra. Ei tea, kas noolib jälle esikohta? 😉

Eelmise nädala hõbemedali omanik Egert Milder peab seekord leppima kolmanda positsiooniga. Muusiku esimene soolopala “Live+Love+Grow”, mille Milder kirjutas koos Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoliga, on siin figureerinud juba seitse nädalat.

Lõpetuseks üks n-ö fun fact: neli nädalat järjest (ehk siis kogu oma senise tabelitee) viiendal kohal paiknenud Kaupo Männiste “Õhtulaul” on nüüd kerkinud neljandaks. 🙂

MuusikaPlaneedi TOP 10 #179 (5. november):

1 (1) [3] Lenna feat. nublu “Keeruta” (25.41%)
2 (3) [5] BIRGIT “Me täna öösel ei maga” (19.34%)
3 (2) [7] Egert Milder “Live+Love+Grow” (14.36%)
4 (5) [5] Kaupo Männiste “Õhtulaul” (11.88%)
5 (4) [20] Marju Länik & Kristel Aaslaid “Suvekuninganna (Avoid Dave remix)” (9.39%)

6 UUS [1] Traffic “Ei anna alla” (8.29%)
7 UUS [1] Iiris “Star” (4.97%)
8 UUS [1] Öed feat. reket “Anna teed” (3.87%)
9 UUS [1] Inga & Toomas Lunge “Ma leidsin Su üles” (2.21%)
10 UUS [1] Kenneth “Forever” (0.28%)

Hääli: 362 (aitäh!)

Teatavasti pääsevad edetabelis edasi viis edukamat laulu ning neile asuvad nüüd konkurentsi pakkuma viis uut tulijat. Selle nädala uustulnukad on:

  • Anne Veski “Mitme nulliga” (filmist “Õigus õnnele”)
  • Maian “Sinise leegiga”
  • Merit Männiste “Lapsed lennand tuulde”
  • Tanel Padar “Lootusetus 2.0”
  • Winny Puhh “Bussis”

Uus gallup ootab hääli lehe paremas servas ja läheb lukku pühapäeval, 11. novembril kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.