KUULA: GRAM-OF-FUN ANDIS VÄLJA TANTSULISE SINGLI “GETAWAY”

Foto: Taaniel Malleus

Möödunud suvel paljude festivalide (Sweet Spot, I Land Sound, Juu Jääb) lavadel üles astunud ja positiivset vastukaja saanud ansambel Gram-Of-Fun andis välja oma esimese ametliku singli “Getaway”. Lugu ilmub uue Sony harulabeli Made In Baltics alt.

Gram-Of-Fun põhituumik koosneb DJ/produtsentidest Muudu, PhilGood, Jaan Jaago ning lauljast Kristel Aaslaiust. ,,Sõprus on vundamendiks meie musale. Kui me kolmekesi alustasime, klappisime hästi kokku nii vaistlikult kui muusikaliselt,’’ kirjeldab Muudu Gram-Of-Funi algust. Üks hetk tekkis vajadus intrumentaalpõhjadele vokaal lisada ja kõigi kolme ühiseks ideeks sai Kristeli stuudiosse kutsumine. Sealt hakkasid asjad edasi arenema.

‘’Esimene singel ‘’Getaway’’ proovib tabada üht kindlat emotsiooni, mille panime füüsilisse reisi,’’ iseloomustab uut lugu Muudu. ‘’See on justkui reset, kus jõuad halvast kohast heasse,’’ lisab Kristel. Seniste kontsertide najalt võib öelda, et Gram-Of-Funi muusika on hea vaibiga, paneb inimesi õõtsuma ja kaasa tantsima. ‘’Meil endal on laval alati hästi lõbus ja hea. Me ei võta ennast liiga tõsiselt, kuid hindame seal juures tehnilisi oskusi,’’ täpsustab Kristel. Juba 6. novembril esineb Gram-Of-Fun Rock Cafes Tallinnas, UK ansambli Jungle erikülalisena.

👉 Kuula lugu Spotifyst

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.