MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMNEL UUS LIIDER!

Kui eelmisel nädal püsis MuusikaPlaneedi TOP 10-ne esiviisik muutumatuna, siis seekord on tabelis väga palju liikumist toimunud, lisaks maandus esikohal täiesti uus laul!

Kes selle magusa liidrikoha siis endale napsas? Kellele oodatult, kellele üllatuslikult – Lenna & nublu ühine pala “Keeruta”, mis peaks jõudma ka Lenna peagi ilmuvale kolmandale stuudioalbumile. Lugu kogus MP TOP 10-s avanädalal 20,82% häältest. Palju õnne! 🏆

Lenna ja nubluLenna Kuurmaa kirjutas laulu ilmudes sotsiaalmeedias: “Selle aastanumbri alguses, ühel toredal järjekordsel kirjutamise päeval stuudios, sai alguse see lugu…lugu aususest ja otsekohesusest. Oli selge, et selle looga sobiks kampa üks räppar! Ja kui tore, et ma Nublule meeldin 😁Sest kellele ei meeldiks Nublu. Vastastikune sümpaatia ja respekt. Ta inspireerus ja kirjutas nii hea teksti! See lugu sai Selline just tänu kõikidele detailidele ja osalistele! Aitäh Raul Ojamaa, Muudu, nublu, Kaarel Tamra! Lenda linnuke lenda…teine singel is OUT NOW! 🙌🙏❤️”

Nublu on korra varem siinse tabeli juba kinni pannud – 13. augustil jõudis esikohale tema “Öölaps!”. Lenna eelmine singel “Kolm korda” lendas juunikuus kohale number 7.

Lisaks Lennale & nublule jõudsid seekord MuusikaPlaneedi TOP 10-ne esikolmikusse BIRGITi (kahel korral esikohal säranud) “Me täna öösel ei maga”, mis asub nüüd hõbemedalil ja kolmanda platsi võttis enda alla Egert Milderi “Live+Love+Grow”.

Pommuudiseks on, et 40. (!) tabelinädalal peame hüvasti jätma Marju Läniku singliga “Täna otsuseid ei tee”, mis sisenes siia 22. jaanuaril ning on selle ajaga noppinud üksteist esikohta. Nii pikalt pole siin tabelis veel ükski teine laul vastu pidanud, nii et tubli töö! 👏 Marju on aga meie edetabelis endiselt esindatud, sest tema juunikuus ilmunud lugu “Suvekuninganna (Avoid Dave remix)” asub platsil number 4.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #177 (22. oktoober):

1 UUS [1] Lenna feat. nublu “Keeruta” (20.82%)
2 (1) [3] BIRGIT “Me täna öösel ei maga” (16.33%)
3 (2) [5] Egert Milder “Live+Love+Grow” (13.67%)
4 (3) [18] Marju Länik & Kristel Aaslaid “Suvekuninganna (Avoid Dave remix)” (11.43%)
5 (5) [3] Kaupo Männiste “Õhtulaul” (10.2%)

6 (4) [40] Marju Länik “Täna otsuseid ei tee” (9.18%)
7 UUS [1] Kalle Sepp & Apelsin “Gripp ei peatu” (8.16%)
8 UUS [1] Anne Adams “Leia mind” (5.71%)
9 UUS [1] The Boondocks “That ’60s Song” (3.27%)
10 UUS [1] REVALS “Must” (1.22%)

Hääli: 490 (aitäh!)

Teatavasti pääsevad edetabelis edasi viis edukamat laulu ning neile asuvad nüüd konkurentsi pakkuma viis uut tulijat. Selle nädala uustulnukad on:

  • Bennex x Alvarez x Jenny “Somnambuul”
  • MAAKUU “Ridaelamu”
  • Mart Sander “Armastus” (teleseriaalist “Litsid”)
  • Metro Luminal “Olen muutus”
  • Parvepoisid “Võtame kõik peale”

Uus gallup ootab hääli lehe paremas servas ja läheb lukku pühapäeval, 28. oktoobril kell 23:59. Tuld!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.