REVALSI UUS SINGEL “MUST” KOOS MUUSIKAVIDEOGA

Tallinna ansambel REVALS avaldas loo “Must”, mis on esimene singel bändi novembris ilmuvalt täispikalt plaadilt. “Must” ei tähenda bändi sõnul selles loos värvi vaid suhtumist.

Loo laulja ja banjomängija Merlin Purge (fotol) ütleb, et REVALS on bänd, millest ta Rõuges üles kasvades unistas, see bänd on andnud talle võimaluse painutada stampe.

„Ma pole kunagi tahtnud olla veel üks noor tüdruk, kes laulab vaid pop-ballaade. Meie uus lugu on äge sõnamäng, millega tahan näidata, et ma pole kunagi olnud “roosa ja sädelev mannavaht”. REVALSis tunnen ennast lõpuks õiges kohas.“

“Must” ei näita vaid seda, mis puust on Merlin ise tehtud, vaid paljastab uue tahu REVALSi muusikas. Bänd, mida on on tituleeritud Eesti kõige ameerikalikumaks bändiks ning üle aastate parimaks countrybändiks, näitab oma rokilikku poolt, mis on sissejuhatuseks uuele albumile.

REVALS on aasta jooksul andnud välja 2 plaati: “Jumal elab pealinnas” ja “Kirjad ääremaalt”. Bänd nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel oma debüütalbumiga parima uue tulija kategoorias. REVALSil on seljataga lugematu hulk nädalaid erinevates edetabelites ja poolsada kontserti üle Eesti ning hoog pole raugemas, vaid kasvamas.

“MUST” 
Muusika ja sõnad – Martin Saaremägi

Salvestatud Sinusoid stuudios ja Rävala stuudios ning miksis Romet Pott.

REVALS:

Merlin Purge
Freddy Tomingas
Rait Sohkin
Martin Saaremägi
Danel Pandre
Liis-Marii Vendt
Jaanus Salm

Foto: Maris Savik

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.