MYHITS AWARDS LÄHENEB!

Oleme MuusikaPlaneedis juba kirjutanud, et 3. novembril toimub Saku Suurhallis üritus nimega MyHits Awards, mida reklaamitakse kui kõige suuremat popmuusika show’d Eestis. Nüüd on teada ka ürituse esimesed esinejad + üks õhtujuht.

Auhinnagalat juhib Indrek Vaheoja koos seni avaldamata müstilise kaaslasega ning lavataguse kajastuse ning veebivaatajate meelelahutuse on enda peale võtnud Youtuberid ja sotsiaalmeediamõjutajad Hensugusta ja FitLoora.

Auhindu hakatakse jagama kaheteistkümnes kategoorias, millest kuus muusikalised, neli elulstiili ja kaks influencer’ite valdkonnast. Iga võitja poolt hääletab rahvas. Nominente aitab valida ekspertidest koosnev žürii, mille esimeheks on Eesti Laulu pikaaegne produtsent Mart Normet, kellele nii lavatagused, -esised, kui -pealsed tegemised selged kui seebivesi.

“Suurejoonelise live show jooksul saavad tunnustatud need artistid ja lood, kes valitsevad Eesti muusikat ning selguvad säravaimad tegijad internetis. Saku Suurhalli lavale jõuavad spetsiaalselt selleks õhtuks loodud muusikalised etteasted,” seisab ürituse reklaamis.

Praeguseks on teada, et MyHits Awardsil esinevad:  

  • NOËP
  • Getter Jaani
  • Jüri Pootsmann
  • Púr Múdd
  • Elina Born

Nagu mainitud, siis esinejate nimekiri täieneb.

MyHits Awardsi pääsmed on müügil Piletilevis, üritusest teeb otseülekande Kanal 2.

Hittmuusika raadio MyHits alustas tegevust 2016. aasta oktoobris, 1. jaanuaril 2017 startis ka telekanal MyHits, kus näidatakse populaarsemaid muusikavideosid meilt ja mujalt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.