VAATA MÄNGUFILMI “ELU HAMMASRATASTEL” TREILERIT!

Oleme MuusikaPlaneedis mitmel korral kirjutanud novembris kinodesse jõudvast mängufilmist “Elu hammasratastel”, mille režissööriks on Henrik Normann ja mis on inspireeritud popduost Respekt. Nüüd saab vaadata linateose treilerit. 

Filmi tutvustus: “Skandaalse pop-duo Respekt solisti Kerdo lapsepõlv ei olnud roosiline. Alkohoolikutest kasuisad ja pidev kodutu tunne on jätnud oma jälje. Tema unistus saada kuulsaks lauljaks on ainus kindel asi, mis teda saadab. Artisti elu on aga täis takistusi ja ahvatlusi. Ainult põgenemine fantaasiatesse aitab tal ellu jääda. Kui vanaema oma säästudest loobumisega teeb suure unistuse täitumise veelgi kättesaadavamaks, haarab teda põrgulik eufooria. Reaalne elu kisub aga Kerdot ikka valele teele. Leida kuulsust ja armastust üheaegselt näib miskipärast võimatu. Ta elab eilses ja unistab homsest, kuid oleviku katkematu masinavärk tirib teda halastamatult elu hammasrataste vahele. Kas õigete valikute tegemiseks on juba liiga hilja? Mis on kellegi jaoks õige? Kas olla või mitte olla? Kerdot on üks – aga siis on tema sees veel Jumal ja Kurat! Kes neist võidab? “Elu hammasratastel” otsib vastuseid ja vist ei leiagi. See on täiesti haige film, kus miski ei ole päris nii nagu näib!”

Kerdo Mölder on MuusikaPlaneedile kommenteerinud: 

“Mängufilmis põimuvad omavahel kaks lugu. Üks põhineb tõestisündinud faktidel, jutustades loo raskest teekonnast unistuste täitumiseni ning selle saavutamisel armastuse, isikliku elu/suhte ja partneri mõjule karjääris.

Kuidas artist peab läbi elama olukordi, kus lavalt lahkudes karjuvad talle sajad ja tuhanded inimesed “Ma armastan sind”, peab ta naasema oma koju, kus tema armastatu jagab voodit teisega ja peale sellist olukorda peab artist minema taas “rõõmsalt” lavale…. – mida mängivad peanäitlejad Veljo Reinik, Kait Kall, Mariettely Saar ja Liisu Krass.

Teine lugu, mille peaosades oleme mina, Rita ja külalisnäitlejana Jane Kruusmaa, on aga väljamõeldis – räägib sellest, mis juhtub siis kui me ei kuula oma vanemate ja targemate soovitusi ning elutarkust ja teeme omaarust kõike ainuõiges järjekorras.

Need pöörased lood aga siiski põimuvad omavahel väga põneval, ootamatul ja samas kurval moel. Mängufilm on täis väga ootamatuid pöördeid.

Selles, pikemas kui kahetunnises linateoses, ei anna Henrik publikule armu, vaataja ei saa pea kordagi hinge tõmmata – tegevus ja tempo algab filmi esimesest minutist ja kestab kuni lõpuni. Üks tegevus ajab eelmist ja järgmist taga.”

23. novembril Apollo ja Cinamon kinodes esilinastuva filmi võtted algasid juba eelmise aasta sügisel ja selles löövad kaasa Ines Aru, Anne Veski, Sepo Seemann, Anne Paluver, Pille Pürg, Liina Tennossaar ja paljud teised. Peaosas kehastab Kerdo Mölderit Veljo Reinik.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.