YOUTUBE’I TOP 5: ENIMVAADATUD UUED EESTI MUUSIKAVIDEOD JUULIS

YouTube'i logo

Kas tõesti on aeg jõudnud juba sinnamaale, et alanud on viimane suvekuu? Seega, suvest tuleks veel võtta mis võtta annab, et pimedal ja külmal ajal oma suvist laiskust ei peaks kiruma. 🙂 Igaljuhul, MuusikaPlaneedis tuleb uue kuu alguse puhul teha kokkuvõte selle kohta, millised juulis avaldatud kodumaised musavideod YouTube’is kõige rohkem tähelepanu ja klikke teenisid. 

Eesti artistide/bändide uute muusikavideote TOP 5 YouTube’is – juuli 2018:

5. Marco Tasane “Kihiline küpsis” (avaldatud 3. juulil kell 01:42; 16 184 vaatamist)

Esiviisiku avab Tartus elava meelelahutaja Marco Tasase esitatud “Kihiline küpsis”, mille sõnad kirjutas Tasane ise, viisi autoriks djKensi. Sel suvel on värvikas Marco vägagi aktsioonis, sest juba täna peaks ta välja andma uue loo. Selle ootuses võib näiteks poodi tõtata, karp kihilisi küpsiseid osta ja allolevat lugu kuulata. 😀

4. AG “Minu soov” (avaldatud 13. juulil kell 18:25; 18 367 vaatamist)

Neljanda koha napsas artist AG ehk kodanikunimega Silver Orissaar, kes kuulub plaadifirma Masterhead Records alla. Noormees alustas oma muusikakarjääri aastal 2016 täiesti nullist, kuid lühikese ajaga on ta pälvinud palju tähelepanu. AG muusikat iseloomustab tänapäevane trap-muusika biit ja kaasaegne flow.

3. Cityflash feat. Laura-Ly, Indrek Ventmann & Wild Disease “Kriminaal” (avaldatud 25. juulil kell 19:50; 21 666 vaatamist)

Pronksmedalile jõudnud “Kriminaal” on tõeliselt suvine ja reggae vibe’iga laul, mille esitajateks Cityflash, Laura-Ly, Indrek Ventmann ja kollektiivi Põhja-Tallinn ninamees Wild Disease. Tegu on kaveriga Natti Natasha & Ozuna loost “Criminal”, mille eelmise aasta augustis avalikustatud videol on YouTube’is 1,4 miljardit (!) vaatamist.

2. Uudo Sepp “Võitmatu” (avaldatud 19. juulil kell 10:00; 33 038 vaatamist)

Teine koht kuulub telesaate “Eesti otsib superstaari” 7. hooaja võitjale Uudo Sepale, kelle debüütsingli “Võitmatu” video kogus YouTube’is veidi vähem kui kahe nädalaga ca 33 000 vaatamist. Tõenäoliselt oleks see number veelgi suurem, kui video poleks enne YouTube’i jõudmist olnud paar päeva eksklusiivselt nähtav TV3 Play lehel.

“Võitmatu” muusikavideo valmis koostöös Vita Pictura OÜ ja Ruudu Produtsendid OÜ-ga.

Eelmisel kuul teatas Uudo Sepp ETV “Ringvaates”, et augusti lõpus avalikustab ta enda kirjutatud loo.

1. Genka & Paul Oja “Meie mäng” (avaldatud 16. juulil kell 23:45; 50 192 vaatamist) 

Juulikuu võiduvideot vaadati YouTube’is ca 50 000 korda ja see kuulub Genkale & Paul Ojale. Lugu “Meie mäng” on pühendatud Eesti korvpallile ning selle videos saab näha Eesti korvpalli legende ja unustamatuid hetki.

“Tahtsime Genkaga teha musavideo, mis oleks läbilõige Eesti korvpalli ajaloost, olevikust ja ka tulevikust. Kuid minu jaoks teeb selle projekti eriliseks tegelikult kaks fakti: ühel või teisel, väiksel või suurel määral on oma vabast ajast ja tahtest ühise eesmärgi nimel siia oma panuse andnud üle 100 inimese. Pluss teravam silm märkab, et videos on kasutatud kaheksat erinevat kaamerat,” kommenteeris produtsent Tiit Loo.

Palju õnne esikoha puhul!🥇

Selliseks need tulemused siis kujunesid. Edetabel läks lukku 31. juulil kell 23:59.

NB! Arvesse läksid ainult juulikuus YouTube’i üles laaditud uued kodumaised muusikavideod ning live-videod ja fotodega kaunistatud / graafilised klipid jäid nimekirjast välja (seetõttu ei leia siit listist näiteks reketi videot “Paprika”).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.