TELESAATE “SUVEREPORTER” EDETABELIS EESTI TOP 10 TÕUSIS TAGASI TIPPU SHANONI “NÜÜD ON SEE KÄES”

SHANONi laulja Taavi Immato (foto: Merili Reinpalu)

Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” vaatajate koostatud muusikatabelis Eesti TOP 10 kerkis täna üle pika aja esikohale ansambli SHANON pala “Nüüd on see käes”.

Rütmikas laul, mille autorid on Janek Harik ja Taavi Immato, juhib edetabelit viiendat korda. Viimati juhtus see 8. juunil, kokku on tabelinädalaid kirjas kolmteist. Fännidele teadmiseks, et täna, 27. juulil näeb ja kuuleb SHANONit Palamuse rahvas, homme on bänd kohal nii Võsu Rannafestivalil kui ka pealinnas asuvas Café Amigos.

Eelmisel nädalal Eesti TOP 10-s kuldmedali napsanud Elina Borni ja Jüri Pootsmanni duett “Jagatud saladus” langes nüüd tänu SHANONi tõusule teiseks. Tuletame meelde, et MuusikaPlaneedi vasakus servas on jätkuvalt üleval gallup, kus vastakuti Elina ja Jüri laulud ning kui te pole seal veel oma lemmiklugude poolt hääletanud, siis veel on aega!  Tulemused selguvad 2. augustil.

“Suvereporteri” hititabeli esikolmikule paneb punkti Black Velveti jalgpalliteemaline laul “Väravad”, mille autoriks Sven Lõhmus. Kodumaise muusika sõbrad on vast kursis, et eile ilmus Lõhmuselt juba uus lugu – Laura singel pealkirjaga “Tõusulained”.

Kanal 2 saate “Suvereporter” edetabel Eesti TOP 10 (27. juuli):

1 (2) [13] SHANON “Nüüd on see käes”
2 (1) [5] Elina Born & Jüri Pootsmann “Jagatud saladus”
3 (3) [6] Black Velvet “Väravad”
4 (4) [7] Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Sellest saab meie suvi”
5 (7) [6] NOËP “TV”
6 (5) [9] Karl-Erik Taukar “Salaja”
7 UUS [1] Lenna “Kolm korda”‘

8 UUS [1] Tanel Padar “Veel ja veel”
9 (6) [10] Traffic “Vead”
10 UUS [1] Genka & Paul Oja “Meie mäng”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord on uustulnukateks:

  • Arg Part “Valguskiir”
  • Lepatriinu “Up the Sky”
  • Uudo Sepp “Võitmatu”

Hääletada saab “Suvereporteri” veebilehel.

Aga mis on olevik ilma minevikuta. Kontrollime lõpetuseks üle, milline oli tabeli seis täpselt aasta ja kaks tagasi. Aastal 2017 püsis kolmandat nädalat pingerea esinumbrina Getter Jaani esitatud “Something Good” ning 2016. a. säras juba kuuendat korda tipus Getter Jaani, Grete Paia ja Uku Suviste suvelugu “Teemant”. Sellest kahe aasta tagusest tabelist võiks aga kuulata viiendalt platsilt teiseks tuhisenud laulu – Birgiti “Ma tean, et sa tead”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.