NOOREL LAULJAL JOHANNA KRISTINAL ILMUS ESIMENE SINGEL “YOUR CHOICE”

Noor laulja Johanna Kristina Artjušin avaldas täna, 12. juulil oma esimese singli “Your Choice”.

Noor artist alustas laulude kirjutamist umbes kaks aastat tagasi ja nüüdseks on tal sahtli põhja kogunenud mitmeid lugusid. Valiku tegemine, millisele neist esimesena päevavalgust näidata, oli imelihtne. “Otsustasin kevadel, et nüüd on õige aeg üks enda lauludest stuudios salvestada. Teadsin kohe, et selleks peab olema laul “Your Choice”,” räägib laulu autor. “See laul on olnud minu hinges sellest hetkest, kui see sündis ja ma teadsin, et see laul peab esimesena avalikuks saama,” kommenteerib neiu.

“Laulu esimene salm sündis vannitoas,” itsitab lauljatar. “Ümisesin jupikest senikaua kuni olin jõudnud enda tuppa ja seal sai see juba märkmikusse kritseldatud. Edasine meloodia ja sõnad tulid paari päeva pärast nagu välk selgest taevast ja nii see lugu valmis saigi,” kommenteerib ta. “Mul on nii hea meel, et üks minu lauludest on nüüd päriselt valmis ja ma saan seda kõigi teiega jagada,” on tüdruk põnevil.

“Laul räägib inimestest, nende omavahelistest suhetest ja valikutest. Maailm on täis valikuid – see on sinu otsus, millise valiku teed.”

Värsket singlit “Your Choice” saab kuulata Johanna Kristina HearNow lehelt, Spotify’st ja SoundCloud’ist:

Muusika ja sõnad: Johanna Kristina Artjušin
Miksinud ja masterdanud: Sten-Olle Moldau
Singli kaanefoto: Jürgen Vainola

NB! Varsti on laulule oodata ka muusikavideot!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.