GALERII: MAIA VAHTRAMÄE & MART ABRO KONTSERT LÖWENRUH’ PARGIS

Tallinnas, Kristiine linnaosas asuvas Löwenruh’ pargis toimuvad kuuendat suve järjest kolmapäeviti kell 19 tasuta kontserdid, mis pakuvad kuulajale võimaluse osa saada Eesti muusika maasikamagusast assortiist, mis täidab läbi suve kulgedes ka nõudlikuma melomaani ootused. Programmist leiab endale meeldejääva elamuse nii vanaema kui lapselaps, suure bändi nautija kui ka muusikahuviline, kes on lummatud kitarrivirtuoosist helivõluri hoolikalt valitud kõlapildist. 27. juuni õhtul esinesid üritusel “Muusikasuvi Löwenruh’ pargis” Maia Vahtramäe ja Mart Abro.

Enne kontserdi algust avas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe koos Maia Vahtramäega eesti viljakaimale laulutekstide autorile Heldur Karmole (1927-1997) pühendatud pingi, mille paigaldamist toetasid Kristiina Linnaosa Valitsus ja Eesti Autorite Ühing. Kohal olid ka poliitik Heimar Lenk, ansamblist Laine tuntud Merle Lilje ja pungimemm Maie Parrik.

Maia Vahtramäe ja Mart Abro kontserti soosis päikesepaisteline ilm ning kohale oli tulnud palju rahvast, löödi ka tantsu. Maia ja Mardi kava koosnes nii orginaalpaladest kui ka mõnusatest tuntud kaveritest akustilises võtmes. Näiteks kõlasid Raimond Valgre lood “Meloodia” ja “Muinaslugu muusikas”, Els Himma poolt eesti keeles tuntuks lauldud “Millest sa elad ja hingad”, Smilersi “Räägi mis sa teed”, Inese “15 magamata ööd”, Eurythmics’i “Sweet Dreams (Are Made of This)”, Siiri Sisaski “Tagareas” ning Vahtramäe enda lugudest tulid esitusele “Täna saame vabaks”, aktuaalne singel “Tähtede poole”, järgmine singel “Paradiisi” ja konkursil Eesti Laulu 2015 osalenud “Üle vesihalli taeva”.

Sügisel ilmuva singli “Paradiisi” kohta rääkis Maia, et kirjutas loo sõnad umbes aasta tagasi kui ootas Rataskaevu tänaval sõpra ning mõtiskles murelikult selle üle, mis maailmast saab. Pala “Paradiisi” teksti saatis ta Janne Saarele, kes tegi päevaga sellele viisi. Jääme siis ootama sügist, et selle stuudioversiooni kuulda!

Vaata kontserdi galeriid! 📷 Galerii vaatamiseks kliki fotole: 

Järgmised tasuta kontserdid “Muusikasuvi Löwenruh’ pargis”:

4.07 kl 19 Karl Madis
11.07 kl 19 Meelis Sarv
18.07 kl 19 Kalle Sepp & Mikk Tammepõld
25.07 kl 19 Mait ja Mikko Maltis
1.08 kl 19 Birgit Sarrap & Peter Põder
8.08 kl 19 Ansambel Kratt

Täpsemat infot saab lugeda siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.