MILLISEID ALBUMEID OSTETI JAANINÄDALAL KÕIGE ROHKEM?

Raadio 2 koostatud Eesti albumitabeli värske seis näitab, et jaaninädalal soetasid eestlased omale enamasti kodumaist muusikat. Esikümnesse mahtus vaid kohalik toodang, alustades TV3 saate “Rahvabänd 2018” CD-kogumikuga.

Helikandja “Rahvabänd 2018” paikneb R2 Eesti albumitabeli tipus teist nädalat järjest ning sellel musitseerivad näiteks kollektiivid Nedsaja Küla Bänd, Eesti Mees, Village Voice jt.

Edetabeli teiselt astmelt leiame taas Jaak Joala ja ansamblite Kristallid ja Virmalised ühise viisiketta “Taas on päev”, mis olnud pingerea esinumber lausa kuuel korral ning millel leiduvad sellised lood nagu näiteks “Kui ainult kord”, “Sain laulu kokku seada”, “Naer”.

Nii uskumatu kui see ka pole, kerkis oma 55ndal (!) tabelinädalal neljandalt platsilt pronksmedalile kollektiivi Patune Pool CD “Tõmban su hoovi”. Kas on veel kedagi, kellel seda 2016. aastal ilmunud plaati kodus ei ole? Tundub, et on! 🙂

Ainsa uue tulijana mahtus paremate sekka ansambli Must Hunt debüütplaat “Ei allu!”, mis platseerus kümnendaks. Seetõttu lendas pingerivist välja Reketi neljas stuudioalbum “Rahu”.

R2 Eesti albumitabel (25. juuni):

1 (1) Erinevad esitajad “Rahvabänd 2018”
2 (2) Jaak Joala, Kristallid, Virmalised “Taas on päev”
3 (4) Patune Pool “Tõmban su hoovi”
4 (3) Nemo “Eesti Kullafond”
5 (6) Puuluup “Süüta mu lumi”
6 (8) Erinevad esitajad “100 armastatud Eesti laulu”
7 (5) Hellad Velled “Pidu läheb käima!”
8 (7) Zahir “What Noise?”
9 (10) Jaak Joala “Alles eile”
10 UUS Must Hunt “Ei allu!”

Sulgudes positsioon möödunud korral

Edetabelit aitavad Raadio 2-l kokku panna Tallinna poed Lasering ja Terminal ning üle-eestilised ketid Apollo ja Rahva Raamat.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.